ZAPRASZAM NA SZKOLENIE WPROWADZAJĄCE DO TECHNIK WOLNOŚCI EMOCJONALNEJ – EFT

Witaj,

Na pewno słyszałeś nie raz jak ktoś z twojego otoczena mówił ci: ogarnij się, weź się w garść, zabierz się w końcu za to czy za tamto. Zapewne też słyszałeś opinie, że tutaj jest potrzebny specjalista i zadawałeś sobie pytanie gdzie go znajdę? Dosłownie toniemy w codziennych problemach i sytuacjach, co do których czujemy, że nas przerastają. Co możemy z tym zrobić? Czy jest jakiś prosty sposób aby sobie lepiej radzić z naszym życiem? Mnóstwo, szczególnie starszych osób, ma takie powiedzenie: Wybij sobie to z głowy! Albo puknij się w głowę! Słyszałeś kiedyś coś takiego? Zwykle tego typu rady bagatelizujemy, ale co by było, gdyby rzeczywiście istniała możliwość „wybicia” sobie z głowy większości dręczących nas problemów? Ja też zadawałem sobie to pytanie i zawsze  szukałem prostej metody aby moje życie było łatwiejsze i bardziej radosne. Jestem pewny, że właśnie coś takiego znalazłem.
Serdecznie zapraszam na szkolenie, które ma za zadanie dać Ci potężne narzędzie do pracy z Twoim rozwojem. EFT nie wymaga od Ciebie żadnych specjalnych umiejętności. Nie musisz być psychologiem i psychoterapeutą. Wystarczy jedynie znajomość tego jak „To” się robi, wewnętrzna szczerość oraz konsekwencja. Efekty na pewno się pojawią ponieważ nawet, jeśli tak jak wszyscy nie wiesz od czego zacząć, to moim zadaniem jest Ci to pokazać. Mój cel to dotrzeć do jak największej grupy osób i nauczyć wszystkich jak prosta jest to metoda oraz w jak potężny sposób mogą sobie pomóc.

Uwolij się od lęku

Lęk to jedna z tych emocji przez które nasze życie całkowicie traci swój blask. Zacznij nim zarządzać w sposób świadomy i uwolnij się od jego nadmiaru w swoim życiu.

EFT to pomoc w relacjach z ludźmi

Zbuduj pozytywne relacje z otaczającym światem i naucz się rozwiązywać konflikty.

Tapping pomaga osiągnąć więcej

Kreacja wymarzonego życia jeszcze nigdy nie była tak banalnie prosta. Zastosuj kilka prostych reguł i stwórz życie jakiego pragniesz.

Zredukuj stres

W tej chwili już wiadomo, że stres jest inicjatorem większości poważnych chorób. Naucz się w jaki sposób z nim pracować.

Rozwój

Naucz się, w jaki sposób wpływać pozytywnie na swój rozwój w wielu aspektach życia.

Znajomość metody EFT to jeden z najprostszych sposobów radzenia sobie z przeszkadzającymi emocjami i przekonaniami, które nie wspierają Twojego życia.

CO TO JEST EFT?

EFT to skrót od angielskiej nazwy oznaczający Emotional Freedom Technique co po polsku oznacza Techniki Wolności Emocjonalnej. Inne nazwy, które możesz spotkać to: tapping, opukiwanie meridianów lub emocjonalna akupunktura. Jest to metoda i zarazem system pracy, który otwiera nowy dział psychoterapii zwany psychologią energetyczną. System stworzył w latach 80 amerykański inżynier Garry Craig bazując na doświadczeniach amerykańskiego psychologa dr Rogera Callahana. Jak zwykle tego typu odkrycie nastąpiło „przypadkiem” i było połączeniem badań nad emocjami w kontekście medycyny chińskiej i różnorodnych metod psychoterapeutycznych. Nawet sam twórca nie spodziewał się jak nieprawdopodobne wyniki będą efektem zastosowania tej nowej metody. Każda forma psychoterapii pracuje z negatywnymi emocjami natomiast każda z nich inaczej podchodzi do pochodzenia emocji oraz do pracy z nimi. W EFT oraz w innych systemach energetycznych negatywne emocje traktujemy jako blokadę lub zaburzenie przepływu energii. Prawda, że proste? Gdy energia płynie prawidłowo i nie ma zaburzeń mamy dobry nastrój, samopoczucie oraz zdrowie. W wyniku zdarzenia, które odbieramy jako negatywne, następują różnorodne blokady energetyczne, które powodują długofalowe skutki w naszym życiu. Koncepcja ta, tak zasadniczo różni się od wszystkiego co do tej pory stosowała współczesna psychologia, że aż trudno uwierzyć, że może „to” tak działać. Zachęcam jednak do spróbowania ponieważ jest to chyba najbezpieczniejszy system terapeutyczny na świecie. Cztery głowne efekty, które Garry Craig  zauważył podczas praktyki z EFT to:
 1. działa niezwykle relaksująco i uspokajająco
 2. Zmniejsza negatywne emocje i eliminuje negatywne przekonania
 3. usprawnia nasz system bioelektryczny oraz poprawia naszą kondycję psychofizyczną
 4. skuteczne przy redukcji różnorodnych, w tym nie do końca rozpoznanych, stanów bólowych
EFT jest niezwykle proste w zastosowaniu i niesamowicie skuteczne, dlatego z łatwością nadaje się do samodzielnej pracy jako autoterapia. I właśnie tego zamierzam Państwa nauczyć. Będziemy wspólnie pracować nad tym aby nasze życie było prostsze i piękniejsze.

SKUTECZNOŚĆ TERAPEUTYCZNA EFT ZOSTAŁA WIELOKROTNIE POTWIERDZONA I POMOGŁA POZBYĆ SIĘ BĄDŹ ZREDUKOWAĆ:

Lęki i fobie i obsesje

Ból

PTSD – Zespół stresu pourazowego

Niską samoocenę

Różnorodne uzależnienia;

Alergie

Zaburzenia apetytu oraz wagi

Dysleksję

Poczucie żalu i straty

Poczucie winy

Bezsenność 

Negatywne wspomnienia 

Problemy natury seksualnej

Negatywne przekonania 

Choroby natury fizycznej

Depresję

Zaburzenia ciśnienia

Stwierdzono także skuteczność EFT w kreowaniu:

Sukcesu

Dobrobytu 

Optymizmu 

Dobrych relacji z ludźmi

Poczucia własnej wartości

Poczucia bezpieczeństwa

tzw. Osiągnięć szczytowych (w sporcie, muzyce, biznesie)

PROGRAM WARSZTATÓW

Sobota 8.08.2015
9:30-10:00 Rejestracja

10:00-11:30

Co to są przekonania i skąd się biorą

Emocje – co to za zjawisko

Co to jest EFT i dlaczego działa?

Z czym możemy pracować?

11:30-11:45 Przerwa na kawę (a najlepiej na łyk wody;-)

11:45-13:15

Metody pracy: ustawienie i rundy

Wypukaj sobie lepszą przyszłość czyli zabieramy się do pracy:

Praca z lękiem

Stres – współczesny zabójca nr1

13:15-14:15 Przerwa. Czas coś przegryźć.

14:15-15:45

Ból i problemy fizjologiczne czyli komplementarne eft

Ach te związki czyli eft w relacjach z ludźmi

Kontrola apetytu i wagi.

15:45-16:00 Przerwa.

16:00-17:30

Konflikt – jak go rozwiązać?

Praca z dziećmi. Zbuduj lepszy świat

Kreacja – weź przyszłość w swoje ręce

Podczas warsztatu postaram się nauczyć Cię w jaki sposób pracować z Technikami Wolności Emocjonalnej. Otrzymasz również podstawowe informacje teoretyczne na temat działania EFT. Czyli co to jest i dlaczego działa nie będzie już takie zagadkowe. Warsztat zaczynamy punktualnie o 10 i kończymy ok 17:30. Mam prośbę aby przyjść punktualnie, co oznacza parę minut przed czasem, ponieważ mamy naprawdę dużo materiału i chciałbym zmieścić się w czasie. 
Dołożę wszelkich starań aby przerobić cały materiał więc godzina zakończenia spotkania może się „lekko” przesunąć.

O MNIE

IMG_7416_Al_internet_long

Cześć.

Mam na imię Alek Nogieć i od 15 lat zajmuję się systemami naturoterapeutycznymi ze szczególnym naciskiem na Tradycyjną Medycynę Chińską. Uważam, że edukacja jest kluczem do szczęścia i wnosi nadrzędne wartości do życia każdego człowieka. Aktywnie ćwiczę i popularyzuję Taichi oraz Qigong (moje specjalizacje, które cały czas pogłębiam to:Yang/Ip Style Tai Chi Chuan, Zhang Zhuang, Makko Ho (Meridian stretching), DaoYin, Lohan Gong, Ba Duan Jin). Jestem również trenerem EFT (Techniki wolności emocjonalnej) certyfikowanym przez Polski Instytut EFT. EFT to taka emocjonalna wersja akupunkury bez igieł i nakierowana na emocje i uczucia. Technika ta prowadzi ludzi ku samodzielności w dbaniu o swoje zdrowie poprzez pracę z psychiką. Prowadzę coachingi personalne dotyczące profilaktyki zdrowia oraz psychologii energetycznej. Podobnie jak Hipokrates uważam, że mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby. EFT łączy ze sobą 2 kultury, medycynę wschodu oraz głębokie psychologiczne zrozumienie natury człowieka. Dodatkowo łatwość jej stosowania powoduje, że każdy bez długotrwałego treningu może ją stosować i odczuwać korzyści. Jestem przede wszystkim praktykiem i tej właśnie praktyki uczę na moich warsztatach. Uczcie się dbać o swoje zdrowie i myślcie samodzielnie. Sprawdzajcie sami co daje wam szczęście a siłę autorytetów zawsze mierzcie ich wynikami bo miarą prawdy jest skuteczność.

Koszt uczestnictwa:

PLN
0

Do warsztatów można podejść na 2 sposoby:

Sobota z EFT:

Jeśli się przyłożysz, skoncentrujesz i popracujesz podczas warsztatów to zabierzesz ze sobą do domu wszystkie umiejętności aby samodzielnie pracować ze swoimi problemami i emocjami. Koszt samego sobotniego warsztatu to 197 pln.

Dodatkowa możliwość:

Możesz podczas warsztatu zdobyć wszystkie niezbędne umiejętności niezbędne do dalszej, samodzielnej pracy a następnie odbyć personalną sesję eft, gdzie dokładnie przyjrzymy się Twoim problemom i przygotujesz razem ze mną swoje własne rundy pod konkretny, nurtujący Cię najbardziej problem. Jeśli zdecydujesz się na tę opcję niezbędne będzie umówienie się na wizytę w gabinecie terapeutycznym w Poznaniu. Potwierdzenie terminu wizyty zostanie do Ciebie przesłane mailem lub za pomocą sms. Koszt warsztatów i sesji to 327 pln.

Warsztaty odbędą się w:
Concordia Design,
ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań

Rejestracja na Warsztat została zakończona.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełniając formularz.

dr med. Małgorzata Wojtanowska-Bogacka

tel. 502 265 707

gabinet/rejestracja

tel. 604 53 15 15
Płatność na rachunek: Bank PKO BP SA Małgorzata Wojtanowska-Bogacka 50 1020 5558 1111 1068 2080 0562

Wkrótce pojawi się nowy termin tego szkolenia.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości