Witaj. Ponieważ praktyka czyni mistrza, zapraszam Cię bardzo serdecznie do popracowania z gotowymi rundkami EFT. Zanim nauczysz się pracować samodzielnie spróbuj zastosować to co przygotowałem dla Ciebie na tej stronie. Pamiętaj, że kluczem do tego aby techniki wolności emocjonalnej zadziałały są właśnie emocje. Poczuj je najmocniej jak potrafisz i podczas opukiwania stopniowo uwalniaj to co czujesz. Zanim zaczniesz postaraj się wyskalować problem, z którym pracujesz. Zauważ go np. na skali 0-10, gdzie 0 to brak problemu a 10 to problem uniemożliwiający Ci normalne funkcjonowanie. Jest to o tyle ważne, że będziesz mógł/mogła śledzić swoje postępy. Jeśli runda wyda Ci się za krótka, przewiń materiał do początku i ponownie opukuj. Najlepsze, najtrwalsze efekty w swoim życiu osiągniesz gdy problem zejdzie do 0. Bądź konsekwentny a na pewno tak się stanie. Nie zniechęcaj się i postaraj zrozumieć, że czasem aby pozbyć się lęku lub jakiegoś nawyku możesz potrzebować tygodni i jest to zależne od wielu czynników. EFT jest niezwykle skutecznie więc pamiętaj: Kto puka nie błądzi. 🙂

Jeśli korzystasz z platformy YouTube to możesz zasubskrybować mój kanał a wtedy będziesz otrzymywać automatyczne powiadomienia gdy będą pojawiać się kolejne materiały video.

https://www.youtube.com/channel/UCh412l2gOQxT4zqDsGI7oxQ

Popracuj z codziennym stresem:

Stres powoduje konflikty oraz uruchamia większość chorób. Zarządzaj nim w sposób świadomy w czym pomoże Ci powyższa rundka.

Potrzeba stresu jest w nas bardzo mocna. Wynika ona zarówno z błędów wychowawczych jak również z dziedziczenia po naszych przodkach. Jeśli już od dziecka się stresowałeś i nie czułeś się bezpiecznie spróbuj z tym trochę popracować.

Niepokój to nieco inna forma stresu. Jest to odczucie mocno fizyczne, głęboko osadzone w ciele. To wideo pomoże Ci popracować z wewnętrznym napięciem.

Popracuj z lękiem:

Strach przez zmianami jest naturalny ale jeśli jest zbyt duży może spowodować życiowy paraliż. Poczuj go a następnie pozwól sobie go uwolnić…

Na naszej planecie jest w tej chwili najwięcej ludzi od jej początków a mimo to lęk przed samotnością jest dość powszechny. Jeśli boisz się samotności to czas już uwolnić ten lęk.

Czy można bać się miłości? Ależ oczywiście. Jeśli ktoś kogo kochaliśmy zranił nas w przeszłości może to spowodować lęk, że gdy zaangażujemy się i pokochamy kogoś, taka sytuacja i zranienie powtórzy się w przyszłości. Opukuj i kochaj bez lęku.

Jeśli coś nie idzie tak jakbyś tego sobie życzył/życzyła popracuj trochę z wewnętrznym oporem.

Zazdrość to nasz narodowy problem. Psuje nam całą frajdę z życia i nie pozwala się cieszyć tym co mamy lub kim jesteśmy. Popracuj z poczuciem własnej wartości na poziomie zazdrości.

Jeśli masz przekonanie, że Twoje życie to problem to bądź pewny, że tak będzie. Jeśli jednak chciałbyś zmienić podejście to ta rundka jest z pewnością dla Ciebie.

Rundy na ciężkie życie:

Życie jest ciężkie. Jeśli ktoś z Twoich rodziców lub bliskich miał takie przekonanie to czy nie warto pomyśleć czy nie jest to Twoje przekonanie?

Jeśli nie wierzysz, że coś może się zmienić w Twoim życiu na lepsze to spróbuj przez co najmniej tydzień wykonywać powyższą rundkę.

Być może wiele przeszedłeś lub jesteś w trudnej sytuacji życiowej. Jeśli myślisz, że Nic mi już nie pomoże, spróbuj przez kilka dni zastosować tą rundkę i zobacz co się wydarzy. W końcu co masz do stracenia?

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowego e-booka

Zacznij od dzisiaj przygodę z EFT. Pobierz bezpłatny e-book i naucz się podstaw. Spraw aby twoje życie sprawiało Ci radość.
* pola wymagane
Jeśli pobieranie nie uruchomi się automatycznie to proszę sprawdź swoją skrzynkę e-mail.Aby odebrać e-booka potrzebne będzie potwierdzenie subskrypcji.