EFT jest narzędziem, które daje każdemu możliwość samodzielnej pracy i osobistego dbania o własny rozwój. Jednak zdarzają się sytuacje w których trudno nam samemu zacząć przygodę z EFT. Może też się tak zdarzyć, że już jakiś czas pracujemy, opukujemy a nawet wypukaliśmy już sobie przysłowiową „dziurę” w głowie i nie mamy efektów. Wtedy dobrze jest skorzystać z pomocy kogoś, kto może spojrzy na nasz problem z nieco innej perspektywy. Jeśli próbowałeś już dużej ilości metod lub chciałbyś po prostu sprawdzić tą metodę na sobie zapraszam do osobistego kontaktu oraz umówienie się na sesję.

Na takim osobistym spotkaniu, porozmawiamy sobie o Twoim problemie a także sprawdzimy czy jest to rzeczywiście problem główny czy coś może się pod nim kryje i dlatego nie możesz ruszyć za bardzo z miejsca.

Przygotowanie do sesji nie jest specjalnie trudne. Przede wszystkim sprecyzuj dokładnie swój problem oraz określ jakiej korzyści oczekujesz od sesji. Przypomnij sobie jak długo masz ten problem i najlepiej kiedy i od czego on się zaczął. Na sam koniec, jeśli to możliwe, wyobraź sobie życie bez tego problemu. Jak by to było?…

Pierwsze spotkanie/sesja diagnoztyczna (Skype/gabinet)

Czas trwania ok. 1 h 30 min
270 PLN

(długość kolejnych sesji do ustalenia)

Sesja (Skype/gabinet):

Czas trwania ok. 50-60min
180 PLN

(jeśli czujesz się przytłoczony/a lub masz dużą ilość tematów do pracy – wybierz sesje 1,5h)

Sesje za pomocą komunikatora Skype to wygodny system pracy on-line . Na naszym pierwszym spotkaniu, na którym się poznamy, nauczę Cię podstaw EFT. System terapeutyczny, którym się zajmuję jest metodą opartą na dowodach (tzw. Evidence based EFT). Oznacza to, że gdy podejmę się pracy z Tobą na sesjach indywidualnych istnieją „twarde” badania naukowe, że technika EFT jest w stanie pomóc Ci rozwiązać Twój problem.

Koszt sesji na Skype (dzieci/młodzież):

Czas trwania do 30 min.
100 PLN

Moim głównym zadaniem na takich sesjach jest nakierować Cię na zagadnienia blokujące Twój rozwój jednak pamiętaj, że pracę związaną z opukiwaniem musisz wykonać sam. Zarówno na sesji jak też później w domu. Bardzo często zdarza się, że jedna sesja pomaga i to nawet bardzo. Twórca EFT Garry Craig nazwał takie zdarzenia 1-minutowymi cudami. Jednak z mojego doświadczenia wynika, że zwykle problem jest złożony z szeregu tzw. aspektów, którymi trzeba się zająć oddzielnie. To wymaga czasu i systematyczności. Jednak zapewniam Cię, że jest to jeden z niewielu tak prostych systemów przynoszący naprawdę niesamowite rezultaty w dość krótkim czasie.

Technika EFT ma bardzo szerokie spektrum zastosowań ale kluczem do jej skuteczności jesteś zawsze Ty. To Twoja chęć do zmiany, cierpliwość, konsekwencja oraz szczerość daje efekt uwolnienia od czasami wieloletnich problemów emocjonalnych, w tym lęków. Pamiętaj: EFT to nie cudowna pigułka ani szamaństwo! To metoda oparta na dowodach i jej skuteczność zależy w dużym stopniu od Twojego zaangażowania.

Wiec jeśli zależy Ci na zdrowiu, dobrym samopoczuciu, świadomym rozwoju i kreacji najlepszego z możliwych wariantów Twojej przyszłości zapraszam serdecznie do umówienia się na sesję w jednym z dwóch gabinetów:

Wrocław – Gabinet terapii naturalnych ul. Lotnicza 20

tel +48 531 920 600

http://naturoterapie.com.pl

Poznań – Sensorium – Centrum Diagnostyki i Neuroterapii ul. Barwicka 14H (os. Bajkowe)

tel. +48 604 53 15 15 lub +48 502 265 707

http://www.eegbiofeedback.net.pl

Emotional Freedom Techniques® (EFT) jest eksperymentalną terapią która przynosi niesamowite wyniki zarówno w sferze psychicznej jak również fizycznej. Chociaż istnieją różnorodne teorie dlaczego eft działa, badania nad tą techniką nadal trwają. Pamiętaj,  korzystasz z tej techniki na własną odpowiedzialność. Techniki mogą używać osoby bez zaburzeń psychicznych oraz epileptycznych.  EFT nie ma na celu zastępowania porad medycznych. W celu właściwej diagnozy prosimy skontaktować się z wykwalifikowanym personelem medycznym lub lekarzem. Techniki EFT opisywane na portalu nie mają na celu diagnozować oraz leczyć.

Niestety nie udzielam konsultacji za pomocą maila lub komunikatorów tekstowych typu: Skype, Messenger (Facebook), WhatsUp. Chodzi o część tekstową tych komunikatorów. Jeśli chciałbyś skorzystać z konsultacji, umów się na sesję tak abym mógł Cię widzieć i usłyszeć Twój głos. Praca z emocjami to delikatna sprawa i wymaga bezpośredniej komunikacji (audio+wideo) .

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowego e-booka

Zacznij od dzisiaj przygodę z EFT. Pobierz bezpłatny e-book i naucz się podstaw. Spraw aby twoje życie sprawiało Ci radość.
* pola wymagane
Jeśli pobieranie nie uruchomi się automatycznie to proszę sprawdź swoją skrzynkę e-mail.Aby odebrać e-booka potrzebne będzie potwierdzenie subskrypcji.