Cześć.

Mam na imię Alek Nogieć i od 15 lat zajmuję się systemami naturoterapeutycznymi ze szczególnym naciskiem na Tradycyjną Medycynę Chińską. Uważam, że edukacja jest kluczem do szczęścia i wnosi nadrzędne wartości do życia każdego człowieka. Aktywnie ćwiczę i popularyzuję Taichi oraz Qigong (moje specjalizacje, które cały czas pogłębiam to:Yang/Ip Style Tai Chi Chuan, Zhang Zhuang, Makko Ho (Meridian stretching), DaoYin, Lohan Gong, Ba Duan Jin). Przede wszystkim jestem trenerem i terapeutą stosującym EFT (Techniki wolności emocjonalnej). EFT to taka emocjonalna wersja akupunktury bez igieł, nakierowana na emocje i uczucia. Łączy w sobie psychologię poznawczą, somatykę oraz Tradycyjną Medycynę Chińską. Technika ta prowadzi ludzi ku samodzielności w dbaniu o swoje zdrowie poprzez pracę z psychiką. Prowadzę treningi personalne dotyczące profilaktyki zdrowia oraz psychologii, które wychodzą daleko poza wiedzę czysto akademicką. Podobnie jak Hipokrates uważam, że mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby. EFT łączy ze sobą 2 kultury, medycynę wschodu oraz głębokie psychologiczne zrozumienie natury człowieka. Dodatkowo łatwość jej stosowania powoduje, że każdy bez długotrwałego treningu może ją stosować i odczuwać korzyści. Jestem przede wszystkim praktykiem i tej właśnie praktyki uczę na moich warsztatach. Naucz się dbać o swoje zdrowie i myśl samodzielnie. Sprawdzaj sam co daje Ci szczęście a siłę autorytetów zawsze mierz ich wynikami bo miarą prawdy jest skuteczność.

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowego e-booka

Zacznij od dzisiaj przygodę z EFT. Pobierz bezpłatny e-book i naucz się podstaw. Spraw aby twoje życie sprawiało Ci radość.
* pola wymagane
Jeśli pobieranie nie uruchomi się automatycznie to proszę sprawdź swoją skrzynkę e-mail.Aby odebrać e-booka potrzebne będzie potwierdzenie subskrypcji.