Cześć.

Mam na imię Alek Nogieć i od 15 lat zajmuję się systemami naturoterapeutycznymi ze szczególnym naciskiem na Tradycyjną Medycynę Chińską. Uważam, że edukacja jest kluczem do szczęścia i wnosi nadrzędne wartości do życia każdego człowieka. Aktywnie ćwiczę i popularyzuję Taichi oraz Qigong (moje specjalizacje, które cały czas pogłębiam to:Yang/Ip Style Tai Chi Chuan, Zhang Zhuang, Makko Ho (Meridian stretching), DaoYin, Lohan Gong, Ba Duan Jin). Przede wszystkim jestem trenerem EFT (Techniki wolności emocjonalnej) certyfikowanym przez Polski Instytut EFT. EFT to taka emocjonalna wersja akupunkury bez igieł i nakierowana na emocje i uczucia. Technika ta prowadzi ludzi ku samodzielności w dbaniu o swoje zdrowie poprzez pracę z psychiką. Prowadzę coachingi personalne dotyczące profilaktyki zdrowia oraz psychologii energetycznej. Podobnie jak Hipokrates uważam, że mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby. EFT łączy ze sobą 2 kultury, medycynę wschodu oraz głębokie psychologiczne zrozumienie natury człowieka. Dodatkowo łatwość jej stosowania powoduje, że każdy bez długotrwałego treningu może ją stosować i odczuwać korzyści. Jestem przede wszystkim praktykiem i tej właśnie praktyki uczę na moich warsztatach. Uczcie się dbać o swoje zdrowie i myślcie samodzielnie. Sprawdzajcie sami co daje wam szczęście a siłę autorytetów zawsze mierzcie ich wynikami bo miarą prawdy jest skuteczność.

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowego e-booka

Zacznij od dzisiaj przygodę z EFT. Pobierz bezpłatny e-book i naucz się podstaw. Spraw aby twoje życie sprawiało Ci radość.
* pola wymagane
Jeśli pobieranie nie uruchomi się automatycznie to proszę sprawdź swoją skrzynkę e-mail.Aby odebrać e-booka potrzebne będzie potwierdzenie subskrypcji.