„Kiedy znika lęk, zaczyna się życie”

H.R. Hilty

Właściwie od dziecka jesteśmy kontrolowani za pomocą lęku. To takie bardzo skuteczne narzędzie wykorzystywane przez rodziców, wychowawców, polityków, szefów i właściwie hmmm..każdą osobą. Intencja dobra – sprawić żeby coś było zrobione, zmusić nas do działania i nie tylko…a efekt…? Mnóstwo stresu oraz chorób.

Właściwie to strach jest całkowicie naturalny, bo przecież ratuje nam życie. Takie normalne rodzaje strachu, dzięki któremu jesteśmy w stanie przeżyć to np. przed upadkiem i oraz przed jakimś hałasem za naszymi plecami lub gdzieś w pobliżu. Ten rodzaj lęku chronił naszych przodków przed np. byciem zjedzonym lub zabitym przez jakąś naturalną katastrofę. I to tyle. Tyle powinno nam pozostać. Jeśli oprócz tego zauważasz u siebie całą gamę potworów pod łóżkiem i jesteś spocony gdy kończą się pieniądze lub przesadnie martwisz się o dzieci to czas zacząć się opukiwać i to migiem. Strach nadmierny jest prawdziwą plagą w dzisiejszym świecie. Jest to również najbardziej niezrozumiana siła, która potrafi sprowadzić na nas dosłownie wszystkie nieszczęścia tego świata.

„…bo spotkało mnie, czegom się lękał, bałem się a jednak to przyszło” (Hi 3,25)

Czy słyszałeś kiedykolwiek o Prawie Przyciągania? Jeśli nie to koniecznie dowiedz się na ten temat więcej. W skrócie, lęk to jedna z najsilniejszych emocji w naszym życiu. To właśnie emocje przyciągają i stwarzają naszą rzeczywistość. Im mocniej się czegoś boimy tym silniej przyciągamy to do naszego życia. Na poziomie fizycznym strach inicjuje olbrzymią ilość współczesnych chorób. Właściwie jest swoistym wyznacznikiem czy cywilizacja rozwija się we właściwą stronę. Jak Ci się wydaje, czy idziemy we właściwą stronę?

  „Powiadają, że najgorszym wrogiem człowieka jest strach.

Strach bywa przyczyną niepowodzeń, chorób i złych stosunków międzyludzkich.

Miliony ludzi boją się przeszłości, przyszłości, starości, choroby umysłowej i śmierci.

Strach jest jednak tylko myślą.

A to oznacza, że boisz się własnych myśli”

Joseph Murphy

Co więc możemy z tym zrobić?

Jeśli myślisz, że łatwo się pozbyć strachu to macie rację. Natomiast jeśli myślisz, że graniczy to z cudem to…również macie rację. Jest dokładnie tak jak myślicie.

Na warsztacie będziemy pracować Technikami Wolności Emocjonalnej – EFT (Emotional Freeedom Technique). Jest to system stworzony w latach 80-tych przez Garego Craiga, który od tamtego czasu pomógł już milionom ludzi na całym świecie.

W EFT lęk traktujemy jako zaburzenie energii. Jest niczym innym jak energią zablokowaną w naszym systemie meriadianowym, którą dzięki opukiwaniu jesteśmy w stanie dosłownie przepchnąć i przywrócić naturalny jej bieg w naszym ciele. I taki właśnie mam plan. Dosłownie „przepchnąć” energię i uwolnić Was od lęku. EFT jest sprawdzoną techniką, która jest w stanie pomóc Ci uwolnić się od nawet wieloletnich lęków nawet w czasie jednej sesji! Nie wierzysz? Sprawdź sam!

Zapraszam Cię bardzo serdecznie na Warsztat, dzięki któremu uwolnisz zablokowaną energię, która w naszej głowie nazywa się strach. EFT okazuje się niezwykle skutecznym narzędziem w pozbywaniu się różnorodnych fobii, działa niezwykle uspokajająco i relaksująco a najważniejsze jest to, że skutkiem działania jest trwała zmiana naszego samopoczucia. Trwałe pozbycie się danego lęku.

W ciągu tych 5h opukamy ponad 20 głównych lęków oraz przekonań powodujących silny stres oraz utrudniających nam codzienne życie takich jak:

lęk przed zmianą, lęk w relacjach z ludźmi, lęk przed szczęściem, lęk przed chorobą i wiele, wiele innych. Ponieważ jest to 2 edycja tego warsztatu to wejdziemy poziom głębiej i zajmiemy się bardzo subtelnymi lękami, z których większość z nas nie zdaje sobie sprawy. Jakimi? Dowiesz się na warsztacie ;-))))

To nie jest wykład teoretyczny tylko intensywna praca z naszym własnym systemem przekonań. Zapraszam Cię bardzo serdecznie abyś wykorzystał/a siłę EFT i podniósł komfort swojego życia. Dzięki EFT możesz więcej niż myślisz, że możesz 🙂

W jaki sposób będziemy pracować na tym Warsztacie:

 1. Przede wszystkim: Nie bój się! Nie musisz tutaj o niczym opowiadać, np. czego się boisz? Po prostu usiadź na krzesełku i zacznij się z Nami wspólnie opukiwać. Jest to potwierdzone wieloma badaniami, ze opukiwanie obniża poziom hormonu stresu -kortyzolu we krwi, co skutkuje bardzo szybkim odprężeniem i poprawą ogólnego samopoczucia. Opukuj się i płyń z falą EFT.
 2. Podczas Warsztatu przerobimy min. 20 najpopularniejszych lęków. Wiem, wiem co myślisz. A co będzie jak ja już tego lęku nie mam, bo przecież się nie boję? Zaufaj metodzie. Opukuj się nawet jeśli uważasz, że to nie jest Twój problem. Potwierdzone jest, że nasz problem źródłowy jest zwykle głęboko schowany i wcale nie uważamy go za „Nasz” problem. Polecam więc opukać wszystko jak leci a potem zobaczyć jakie zmiany „zadzieją” się w Naszym życiu.
 3. Skoncentruj się na swoich emocjach, na ciele. Zauważ co się z nim dzieje? Czy napina się podczas opukiwania. Podczas opukiwania rozluźniaj te miejsca w ciele, które się napinają.
 4. Większość systemów coachingowych mówi, ze należy się z lękiem zmierzyć, przeżyć go lub zrozumieć aby się go pozbyć (o ile to w ogóle możliwe). W EFT uwalniamy lęk jako zaburzenie energii w naszym systemie meriadianowym a gdy nie ma już zaburzenia to…nie ma lęku. Opukuj więc aż intensywność lęku wynosi 0.

Czego się spodziewać?

Więcej odwagi, miłości, radości, przestrzeni w życiu i w relacjach, więcej obfitości i przede wszystkim więcej „Siebie” w codziennym życiu.

Spotykamy się w niedzielę 11 czerwca 2017 o godzinie 11:00 i zaczynamy pracować z naszymi emocjami. Warsztat potrwa jakieś 4 (lub 5h) w zależności od tego jak będziecie się czuli i czy będziecie chcieli zrobić coś jeszcze 😉

Miejsce warsztatu to Danków koło Barlinka.

Znajdziesz go na trasie Barlinek  –  Strzelce Krajeńskie. Ośrodek nazywa się malowniczo: Łubu Dubu.

http://www.osrodeklubudubu.pl/

Barlinek i okolice to tak niesamowicie piękne miejsce, w którym można się naprawdę zakochać.

Koszt uczestnictwa w warsztacie:

PLN
0

Rejestracja

Aby się zarejestrować wystarczy wypełnić poniższy formularz. Wpisz w nim swoje imię, nazwisko, telefon oraz e-mail. Rejestracja jest skuteczna po dokonaniu płatności za warsztat. Płatności możesz dokonać za pomocą karty bankomatowej lub kredytowej lub ze swojego konta Paypal. Jeśli nie możesz zapłacić kartą lub nie masz konta PayPal to skontaktuj się z organizatorem aby ustalić w jaki sposób możesz dokonać płatności.

  Ściskam Cię i zapraszam bardzo serdecznie aby Twoje życie było jeszcze lepsze. Al.

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące warsztatu to skontaktuj się z organizatorem pod tym numerem:

  Basia +48 607 732 086

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  Opublikuj komentarz