„Kiedy znika lęk, zaczyna się życie”

H.R. Hilty

Czy wyobrażasz sobie swoje życie bez strachu?

Czy chciałbyś mieć możliwość obniżenia niepokoju i codziennego lęku?

Ile razy w swoim życiu słyszeliście: Tam nie idź, tego nie dotykaj, zostaw bo pożałujesz? Trudno nawet policzyć jaka ilość tego typu wykrzykników znalazła się w naszej głowie gdy jeszcze byliśmy dziećmi. Oczywiście intencja tego typu „straszaków” była jasna. Chodziło albo o nasze bezpieczeństwo albo o bezpieczeństwo naszego otoczenia: np. przedmiotów, które mogliśmy zepsuć,…itp… Intencja dobra, efekt…? Mnóstwo życiowych lęków.

Właściwie to strach jest całkowicie naturalny, bo przecież ratuje nam życie. Takie normalne rodzaje strachu, dzięki któremu jesteśmy w stanie przeżyć to np. przed upadkiem i oraz przed jakimś hałasem za naszymi plecami lub gdzieś w pobliżu. Ten rodzaj lęku chronił naszych przodków przed np. byciem zjedzonym lub zabitym przez jakąś naturalną katastrofę. I to tyle. Tyle powinno nam pozostać. Jeśli oprócz tego zauważasz u siebie całą gamę potworów pod łóżkiem i jesteś spocony gdy kończą się pieniądze lub przesadnie martwisz się o dzieci to czas zacząć się opukiwać i to migiem. Strach nadmierny jest prawdziwą plagą w dzisiejszym świecie. Jest to również najbardziej niezrozumiana siła, która potrafi sprowadzić na nas dosłownie wszystkie nieszczęścia tego świata.

„…bo spotkało mnie, czegom się lękał, bałem się a jednak to przyszło” (Hi 3,25)

Czy słyszałeś kiedykolwiek o Prawie Przyciągania? Jeśli nie to koniecznie dowiedz się na ten temat więcej. W skrócie, lęk to jedna z najsilniejszych emocji w naszym życiu. To właśnie emocje przyciągają i stwarzają naszą rzeczywistość. Im mocniej się czegoś boimy tym silniej przyciągamy to do naszego życia. Na poziomie fizycznym strach inicjuje olbrzymią ilość współczesnych chorób. Właściwie jest swoistym wyznacznikiem czy cywilizacja rozwija się we właściwą stronę. Jak Ci się wydaje, czy idziemy we właściwą stronę?

  „Powiadają, że najgorszym wrogiem człowieka jest strach.

Strach bywa przyczyną niepowodzeń, chorób i złych stosunków międzyludzkich.

Miliony ludzi boją się przeszłości, przyszłości, starości, choroby umysłowej i śmierci.

Strach jest jednak tylko myślą.

A to oznacza, że boisz się własnych myśli”

Joseph Murphy

Co więc możemy z tym zrobić?

Jeśli myślicie, że łatwo się pozbyć strachu to macie rację. Natomiast jeśli myślicie, że graniczy to z cudem to…również macie rację. Jest dokładnie tak jak myślicie.

W EFT lęk traktujemy jako zaburzenie energii. Jest niczym innym jak energią zablokowaną w naszym systemie meriadianowym, którą dzięki opukiwaniu jesteśmy w stanie dosłownie przepchnąć i przywrócić naturalny jej bieg w naszym ciele. I taki właśnie mam plan. Dosłownie „przepchnąć” energię i uwolnić Was od lęku. EFT jest sprawdzoną techniką, która jest w stanie pomóc Ci uwolnić się od nawet wieloletnich lęków nawet w czasie jednej sesji! Nie wierzysz? Sprawdź sam!

Zapraszam Was bardzo serdecznie na Warsztat, dzięki któremu uwolnicie zablokowaną energię, która w naszej głowie nazywa się strach. EFT okazuje się niezwykle skutecznym narzędziem w pozbywaniu się różnorodnych fobii, działa niezwykle uspokajająco i relaksująco a najważniejsze jest to, że skutkiem działania jest trwała zmiana naszego samopoczucia. Trwałe pozbycie się danego lęku.

W ciągu tych 3h opukamy ponad 20 głównych lęków oraz przekonań powodujących silny stres oraz utrudniających nam codzienne życie takich jak:

lęk przed zmianą, lęk w relacjach z ludźmi, lęk przed szczęściem, lęk przed chorobą i wiele, wiele innych.

To nie jest wykład teoretyczny tylko intensywna praca z naszym własnym systemem przekonań. Ważna uwaga. Jeśli podejmiesz decyzję o udziale w warsztacie i skorzystasz z formularza rejestracyjnego, napisz z jakim lękiem chciałbyś pracować podczas warsztatu. Postaram się abyśmy przepracowali wszystkie lęki, które się będą powtarzać najczęściej. Moje doświadczenie wyraźnie pokazuje, ze energia grupy pracującej wspólnie nad konkretnym problemem czyni cuda.

Święta to czas prezentów. Zrób więc sobie wspaniały prezent pod choinkę i wejdź w nowy 2016 rok wolny od lęków, które do tej pory uniemożliwiały Ci rozwinięcie Twojego niesamowitego potencjału. Lęk to hamulec. Gdy go zwolnisz to doświadczysz prawdziwej magii w swoim życiu. Czego Ci serdecznie życzę. Love&Light.

Program szkolenia wygląda następująco:

Sobota 19.12.2015

Rejestracja 9:30-10:00

EFT - Totalna Wolność 10:00-13:30

Szkolenie wprowadzające do Technik Wolności Emocjonalnej
Przerwa

Rejestracja 15:00-15:30

 1. Jeśli jesteś osobą nową, dobrze by było abyś poznał podstawy. Taki solidny fundament teorii i praktyki abyś wiedział jak z tym pracować i o co tutaj naprawdę chodzi. W tym celu stworzyłem EFT – Totalna Wolność. Jest to warsztat wprowadzający do Technik Wolności Emocjonalnej. Gdy już poczujesz czym jest EFT i jak działa, możesz brać udział w dowolnym, prowadzonym przeze mnie warsztacie tematycznym. Możesz ale nie musisz. Po tym wprowadzeniu będziesz już samodzielnie układać tzw. rundy i korzystać z opukiwania w codziennym życiu.

 2. Jeśli brałeś udział w warsztacie EFT – Totalna Wolność lub byłeś na przynajmniej jednej z moich sesji i już samodzielnie pracujesz możesz wziąć udział w warsztacie uwalniającym lęki. Pamiętajcie: to nie jest wykład. Oczywiście pewnie powiem Wam kilka, mam nadzieję, interesujących rzeczy ale to jest czysta praca z EFT. Wg. moich kalkulacji opukamy w tym czasie ok. 20-30 różnych aspektów blokujących Was lęków. Spodziewajcie się, że będę Was mocno „naciskał” i będzie minimum przerw. To będzie intensywny proces ale dzięki temu i grupowej energii uwolnimy Nasze blokady. Oczywiście warsztat to dopiero początek. Najlepiej jeśli zabierzecie jakiś dyktafon , który pomoże Wam zarejestrować sesję i potem będziecie samodzielnie i codziennie pracować w domu. Liczę również na to, że te warsztaty otworzą Was i z lekkością będziecie sami układać podobne rundki na Wasze, prywatne lęki.
 3. Koszt warsztatów podany jest poniżej. Cena 2 warsztatów jest na tyle atrakcyjna, że oprócz nowych osób zachęcam wszystkich, którzy nie są pewni czy pamiętają na co zwracać uwagę lub jak pracować z EFT. Profesjonaliści uwielbiają powtórki i przypomnienia. To da Wam sporo pewności w codziennej praktyce.

W jaki sposób będziemy pracować na tym Warsztacie:

 1. Przede wszystkim: Nie bój się! Nie musisz tutaj o niczym opowiadać, np. czego się boisz? Po prostu usiadź na krzesełku i zacznij się z Nami wspólnie opukiwać. Jest to potwierdzone wieloma badaniami, ze opukiwanie obniża poziom hormonu stresu -kortyzolu we krwi, co skutkuje bardzo szybkim odprężeniem i poprawą ogólnego samopoczucia. Opukuj się i płyń z falą EFT.
 2. Podczas Warsztatu przerobimy min. 20 najpopularniejszych lęków. Wiem, wiem co myślisz. A co będzie jak ja już tego lęku nie mam, bo przecież się nie boję? Zaufaj metodzie. Opukuj się nawet jeśli uważasz, że to nie jest Twój problem. Potwierdzone jest, że nasz problem źródłowy jest zwykle głęboko schowany i wcale nie uważamy go za „Nasz” problem. Polecam więc opukać wszystko jak leci a potem zobaczyć jakie zmiany „zadzieją” się w Naszym życiu.
 3. Skoncentruj się na swoich emocjach, na ciele. Zauważ co się z nim dzieje? Czy napina się podczas opukiwania. Podczas opukiwania rozluźniaj te miejsca w ciele, które się napinają.
 4. Większość systemów coachingowych mówi, ze należy się z lękiem zmierzyć, przeżyć go lub zrozumieć aby się go pozbyć (o ile to w ogóle możliwe). W EFT uwalniamy lęk jako zaburzenie energii w naszym systemie meriadianowym a gdy nie ma już zaburzenia to…nie ma lęku. Opukuj więc aż intensywność lęku wynosi 0.

Czego się spodziewać?

Więcej odwagi, miłości, radości, przestrzeni w życiu i w relacjach, więcej obfitości i przede wszystkim więcej „Siebie” w codziennym życiu.

[dt_small_photos height=”180″ autoslide=”500″ loop=”true” orderby=”random”]

Koszt uczestnictwa w warsztacie:

PLN
0

Koszt 2 Warsztatów:

Jeśli nie pracowałeś techniką EFT lub chciałbyś sobie przypomnieć, w jaki sposób pracować, zacznij od warsztatu EFT – Totalna Wolność. Gdy nauczysz się podstaw zapraszam Cię na ponad 3h pracę z lękami za pomocą technik EFT. Koszt obu warsztatów to tylko:

259 PLN

Rejestracja

Aby się zarejestrować wystarczy wypełnić poniższy formularz. Wpisz w nim swoje imię, nazwisko oraz kontakt i koniecznie napisz, z jakim lękiem chciałbyś popracować. Jeśli chciałbyś wziąć udział w Warsztacie wstępnym napisz proszę o tym w formularzu. Więcej o warsztacie wprowadzającym EFT – Totalna Wolność możecie poczytać tutaj. Rejestracja jest potwierdzona i skuteczna po dokonaniu wpłaty. Pod formularzem kliknij wyślij i do zobaczenia na warsztacie.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Rejestruję się na warsztat EFT- Totalna Wolność. Jeśli masz jakieś pytanie, wpisz je w polu poniżej


  Ważna prośba:

  Na Warsztat pracy z lękami przynieście proszę Waszą silikonkę. Oznacza ona, że jesteście po warsztacie wprowadzającym bądź byliście na jednej z osobistych sesji ze mną i znacie podstawy EFT. Osoby nowe otrzymają silikonki na warsztacie EFT – Totalna Wolność

  Warsztat odbędzie się w Centrum Kongresowym i Hotelu IOR
  Poznań, ul. Węgorka 20,
  sala nr 10

  W przypadku pytań lub rejestracji telefonicznej prosimy dzwonić:

  dr med. Małgorzata Wojtanowska-Bogacka
  tel. 502 265 707

  Gabinet/informacja:
  tel. 604 53 15 15

  Płatność za warsztaty prosimy dokonywać na rachunek:
  Bank PKO BP SA Małgorzata Wojtanowska-Bogacka
  50 1020 5558 1111 1068 2080 0562

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  Opublikuj komentarz