Do „Warsztatu” zostało:

2018/11/23 17:00:00

Czy możliwy jest idealny związek?

Chyba miliony książek o tym napisano i nakręcono miliony kilometrów taśmy filmowej. My zajmiemy się aspektem: związki to stres! Hmmm, nawet te najbardziej harmonijne. Jak to się dzieje? Gdy w związku nie ma stresu i następuje całkowity spokój to coś nam nie gra. Nie wiem jak Ty ale ja widziałem również w związkach obojętność pod przykrywka spokoju. Od jednego ekstremum do innego. Czy tak musi być? Nasze doświadczanie związku to głównie doświadczenia wyniesione z dzieciństwa. Czasem korzenie tych doświadczeń sięgają znacznie głębiej…głęboko do naszego rodu.

Nie ulega wątpliwości, że jesteśmy przepełnieni wzorcami z przeszłości. Jeśli w przeszłości, jeszcze jako dziecko widzieliśmy rodziców, którzy się kłócili to tak właśnie będziemy definiowali miłość. Jeśli w domu panował chłód to nasza miłość będzie właśnie taka. TO oczywiście tylko przykłady z palety możliwości. Wydawałoby się, że tak już musi być bo przecież nie mamy wpływu na nasze dzieciństwo. Jednak czy napewno? Jak mówi jeden z moich nauczycieli „NIgdy nie jest za późno na szczęśliwe dzieciństwo”…serio? Oczywiście wydarzeń z przeszłości nie zmienimy, jednak możemy zmienić sposób w jaki te wydarzenia odbieramy. Dzięki technikom EFT jesteś w stanie odłączyć emocje od wydarzeń z przeszłości lub przyszłości. I to właśnie będziemy robić na tym warsztacie. Przynieś swoje urazy bo to właśnie z nimi będziesz pracować.

Badania pokazują, że EFT działa na geny, hormony oraz układ nerwowy umożliwiając nam przeprogramowanie naszego ciała. Możemy zmienić nasz sposób odczuwania oraz zmienić podświadome reakcje. To co do tej pory raniło i denerwowało możemy zamienić na reakcję akceptacji* i spokoju. Zarezerwuj sobie ten weekend i zmień swoje podejście do związków i relacji.

* akceptacja to nie jest zgoda na krzywdę!…więcej dowiesz się na warsztacie.
``Piękno EFT polega na tym, że możemy przeprogramować reakcje organizmu na nieuniknione czynniki, które powodują stres w życiu codziennym. Poprawnie przeprowadzona procedura EFT daje trwałe efekty w życiu``
Ten warsztat jest dla Ciebie jeśli:

* Twój związek to problem

* masz objawy somatyczne w wyniku stresu

* nie wierzysz, ze możesz mieć szczęśliwy związek

* pieniądze to problem

* sex to problem

* partner Cię nie rozumie

* czujesz frustrację

* masz poczucie winy

* po prostu chcesz lepiej zarządzać emocjami i stresem

Ten warsztat to transformacja w przyspieszonym tempie!

EFT to niesamowity, wielowarstwowy system, który otwiera się dla tych, którzy konsekwentnie pogłębiają swoje umiejętności. Paradoksalnie w EFT nie chodzi o samo „pukanie” a o właściwe celowanie/targetowanie w problem. Ta część pschologiczna jest najciekawsza a zarazem najtrudniejsza. Właśnie tych umiejętności ma Cię nauczyć ten warsztat. Będziemy też robić sporo wspólnych sesji więc myślę, że to będzie bardzo intensywny weekend.

na strone_warsztat_male_01
FullSizeRender
Gdzie i kiedy odbywa się ten warsztat:

Warsztat odbędzie się w:

Centrum Terapii Manualnej

Leśna, 62-070 Sierosław k/Poznania


w dniach 23-24.11.2018

piątek 17-20

sobota 10-19 z przerwami na kawę i obiad

Co jeszcze chciałbyś/chciałabyś wiedzieć?

  • Jeśli nie wiesz czym jest EFT to na www.myeft.pl znajdziesz całkiem sporo informacji na ten temat. Możesz też spróbować wykonać na sobie kilka rundek EFT i zobaczyć czy czujesz jakąkolwiek zmianę. Szczególnie na początek polecam Ci rundki na stres. Będzie Ci łatwiej wyczuć zmianę ponieważ wszyscy jesteśmy mocno zestresowani w obecnych czasach.
  • Zależy mi na tym abyś mogł/mogła samodzielnie posługiwać się EFT ponieważ zwykle wtedy jest najwyższa skuteczność. Posługujesz się swoim językiem, masz indywidualny sposób myślenia i widzenia świata. Dostosujesz EFT do siebie i przejdziesz przez osobistą procedurę pokojową na swoich warunkach.
Sprawa najważniejsza czyli cena: