Witam Cię bardzo, bardzo cieplutko,

Zaplanowałem kolejne szkolenie z technik wolności emocjonalnej, na które zapraszam Cię do przepięknego Barlinka koło Gorzowa Wielkopolskiego.

Na tym warsztacie poznasz bardzo krótko podstawy EFT oraz popracujemy z kilkoma, bardzo ważnymi dla naszego życia tematami. 

Po pierwsze:

Nauczymy się samodzielnie pisać tzw. rundki. Coś czego nikt nie rozumie i na początku wydaje się to trudne. Punktów, które opukujemy można się łatwo nauczyć ale co i w jaki sposób mówić to już inna sprawa. W tej części warsztatu dowiesz się jak to robić.

Po drugie:

Wybaczanie. Poznasz jakie są etapy wybaczania i czym jest tzw. fałszywe wybaczanie.

Po trzecie:

Optymalne EFT. Na warsztacie poznasz oczywiście podstawy ale również kilka technik za pomocą których będzie Ci po prostu łatwiej. Twórca EFT – Gary Craig nie spoczął na laurach i przez cały czas udoskonala swoją metodę. Poznasz co wg. niego sprawdza się w tej chwili najlepiej no i oczywiście potestujesz czy sprawdza się to również u Ciebie.

Technika EFT doskonale pracuje z tymi elementami ponieważ ich korzenie tkwią w głębokiej podświadomości. Jest to niezwykła metoda, w której wykonujesz opukiwanie punktów meridianowych i dzięki temu uwalniasz zaburzenia w strukturze energetycznej swojego ciała. Właśnie te zaburzenia są odpowiedzialne za negatywne emocje oraz stres w Twoim życiu. Możesz przepracowywać temat i „kopać się” z przysłowiowym koniem przez całe życie a możesz też zastosować coś bardzo prostego i skutecznego. Coś co pomogło już milionom ludzi na całym świecie.

Jeśli nie wiesz czym są Techniki Wolności Emocjonalnej to nie martw się. Na tej stronie znajdziesz całą masę informacji na ten temat. Możesz pooglądać moje wykłady, które znajdziesz TUTAJ lub ściągnąć mój e-book w którym poznasz podstawy tych technik. A jeśli nie masz kiedy to przyjdź po prostu na warsztat, na którym przez pierwszą godzinę pokażę Ci wszystko i wytłumaczę jak „To” działa.

 

Jakie korzyści możesz mieć jeśli weźmiesz udział w warsztacie:

 • nauczysz się w jaki sposób EFT może pomóc CI w konkretnych życiowych sytuacjach

 • prawie 5h pracy ze świadomym i nieświadomym umysłem

 • zdobędziesz więcej pewności siebie jak radzić sobie w różnych sytuacjach

 • zrozumiesz i pogłębisz proces wybaczania

 • będziesz mógł porozmawiać z osobami, które już jakiś czas pracują z EFT i będziesz mógł podpytać o ich osobiste historie.

 • ..i dostaniesz sporo wiedzy i duuuużoo dobrej energii 😉

Koszt Warsztatu:

179 pln

Aby się zarejestrować wystarczy wypełnić poniższy formularz. Wpisz w nim swoje imię, nazwisko, telefon oraz e-mail. Rejestracja jest skuteczna po dokonaniu płatności za warsztat. Płatności możesz dokonać za pomocą karty lub ze swojego konta Paypal. Jeśli nie możesz zapłacić kartą lub nie masz konta PayPal to skontaktuj się z organizatorem aby ustalić w jaki sposób możesz dokonać płatności.

  Spotykamy się w sobotę 28 stycznia 2017 o godzinie 11:00 i zaczynamy pracować z naszymi emocjami. Warsztat potrwa jakieś 4 (lub 5h) w zależności od tego jak będziecie się czuli i czy będziecie chcieli zrobić coś jeszcze 😉

  Miejsce warsztatu to Danków koło Barlinka.

  Znajdziesz go na trasie Barlinek  –  Strzelce Krajeńskie. Ośrodek nazywa się malowniczo: Łubu Dubu.

  http://www.osrodeklubudubu.pl/

  Barlinek i okolice to tak niesamowicie piękne miejsce, w którym można się naprawdę zakochać.

  „To czemu się opierasz – trwa, to co akceptujesz – uzdrawia”

  Zapraszam Cię serdecznie. Alek Nogieć

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące warsztatu to skontaktuj się z organizatorem pod tym numerem:

  +48 607 732 086