Witam Cię bardzo, bardzo cieplutko,

Zaplanowałem kolejne szkolenie z technik wolności emocjonalnej, na które zapraszam Cię do przepięknego Barlinka koło Gorzowa Wielkopolskiego.

Na tym warsztacie poznasz bardzo krótko podstawy EFT oraz popracujemy z kilkoma, bardzo ważnymi dla naszego życia tematami. 

Po pierwsze:

Poczucie własnej wartości. Coś czego nikt nie rozumie i często myli z dumą i egoizmem. Okazuje się, że jest to temat, który blokuje nas przed odczuwaniem szczęścia w codziennym życiu. Zdecydowanie podniesiesz swoje poczucie własnej wartości.

Po drugie:

Wybaczanie. Czy jest ktoś komu nie możesz lub nie chcesz wybaczyć? Jest tyle tematów, które wymagają wybaczenia i uzdrowienia ale przede wszystkim postaram się, żebyś w jakiejś części wybaczył/a przede wszystkim sobie.

Po trzecie:

Pokoleniowe EFT. Postaramy się wspólnie znaleźć jeden ze schematów pokoleniowych, który powoduje, że zachowujemy się tak jak mama czy tata. 

Technika EFT doskonale pracuje z tymi elementami ponieważ ich korzenie tkwią w głębokiej podświadomości. Jest to niezwykła metoda, w której wykonujesz opukiwanie punktów meridianowych i dzięki temu uwalniasz zaburzenia w strukturze energetycznej swojego ciała. Właśnie te zaburzenia są odpowiedzialne za negatywne emocje oraz stres w Twoim życiu. Możesz przepracowywać temat i „kopać się” z przysłowiowym koniem przez całe życie a możesz też zastosować coś bardzo prostego i skutecznego. Coś co pomogło już milionom ludzi na całym świecie.

Jeśli nie wiesz czym są Techniki Wolności Emocjonalnej to nie martw się. Na tej stronie znajdziesz całą masę informacji na ten temat. Możesz pooglądać moje wykłady, które znajdziesz TUTAJ lub ściągnąć mój e-book w którym poznasz podstawy tych technik. A jeśli nie masz kiedy to przyjdź po prostu na warsztat, na którym przez pierwszą godzinę pokażę Ci wszystko i wytłumaczę jak „To” działa.

 

Jakie korzyści możesz mieć jeśli weźmiesz udział w warsztacie:

 • zrozumiesz dlaczego warto pracować z emocjami

 • zdobędziesz więcej pewności siebie

 • nauczysz się uwalniać lęk oraz wybaczać, nawet jeśli nie chcesz lub nie wiesz jak (całkiem serio)

 • będziesz mógł porozmawiać z osobami, które już jakiś czas pracują z EFT i będziesz mógł podpytać o ich osobiste historie.

 • ..i dostaniesz też duuuużoo dobrej energii 😉

Koszt Warsztatu:

179 pln

Aby się zarejestrować wystarczy wypełnić poniższy formularz. Wpisz w nim swoje imię, nazwisko oraz kontakt. Otrzymasz e-mail potwierdzający rejestrację z danymi do wykonania płatności. Pod formularzem kliknij wyślij i do zobaczenia na warsztacie.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Rejestruję się na warsztat EFT- EFT w Barlinku. Jeśli masz jakieś pytanie, wpisz je w polu poniżej


  Spotykamy się w sobotę 22 pażdziernika 2016 o godzinie 11:00 i zaczynamy pracować z naszymi emocjami. Warsztat potrwa jakieś 4 (lub 5h) w zależności od tego jak będziecie się czuli i czy będziecie chcieli zrobić coś jeszcze 😉

  Miejsce warsztatu to Danków koło Barlinka.

  Znajdziesz go na trasie Barlinek  –  Strzelce Krajeńskie. Ośrodek nazywa się malowniczo: Łubu Dubu.

  http://www.osrodeklubudubu.pl/

  Barlinek i okolice to tak niesamowicie piękne miejsce, w którym można się naprawdę zakochać.

  Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu to wpadnij na warsztat i po prostu to zmień

  Zapraszam Cię serdecznie. Alek Nogieć

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące warsztatu to skontaktuj się z organizatorem pod tym numerem:

  +48 607 732 086