„Twoja podświadomość jest kluczem do sukcesu”

Moi Kochani,

Z końcem roku nadszedł czas aby podsumować moją oraz Waszą pracę z systemem EFT. Z moich osobistych rozmów z niektórymi z Was odczuwam taką cichą satysfakcję ponieważ widzę, że idziecie we właściwą stronę. Że wspólnie idziemy! Dlatego chciałbym abyśmy zakończyli ten rok niesamowitym warsztatem, który będzie przysłowiową wisienką na torcie. Nie myślałem za długo nad tym jaka ma być jego tematyka ponieważ będzie to coś czego wszyscy wspólnie potrzebujemy a mianowicie – Sukces! A konkretnie skupimy się na usuwaniu wszystkich możliwych blokad skutecznie oddzielających nas od tego pojęcia. Dla każdego z nas słowo sukces ma inne znaczenie. Dla większości wiąże się z finansami jednak sukces ma też inne oblicza. Przede wszystkim spróbujesz dowiedzieć się co dla Ciebie oznacza sukces i zobaczysz co, tak naprawdę Cię od niego oddziela.

„Aby odnieść sukces, Twoje pragnienie sukcesu

musi być większe niż Twój strach przed porażką”

Bill Cosby

Warsztat będzie miał 3 warstwy:

 1. Warstwę indywidualną – bo kto jak nie Ty sam zna swoje słabości i blokady

 2. Warstwę pracy z partnerem – którego zadaniem będzie pomóc Ci w identyfikacji własnych blokad

 3. Warstwę pracy z trenerem – czyli ze mną. Tak jak na poprzednich warsztatach zrobimy sporo wspólnych rundek

To ostatni warsztat w tym roku więc spraw, żebyś mogła/mógł powiedzieć, że zrobiłaś/eś wszystko aby przyszłość była lżejsza i bardziej kolorowa. To spotkanie będzie najdłuższe i najintensywniejsze ze wszystkich które prowadziłem (a już na pewno w tym roku ;-). W końcu wszyscy chcemy osiągnąć sukces prawda? No to jak chcemy to trzeba trochę przycisnąć, prawda? Jeśli byłeś na moich warsztatach lub sesjach to z pewnością wiesz jaką siłę ma EFT. Jeśli nie to zapraszam Cię serdecznie abyś spróbował zwłaszcza, jeśli próbowałeś już wszystkiego i nic z tego nie wyszło!

Jeśli nie wiesz czym są Techniki Wolności Emocjonalnej to nie martw się. Na tej stronie znajdziesz całą masę informacji na ten temat. Możesz pooglądać moje wykłady, które znajdziesz TUTAJ lub ściągnąć mój e-book w którym poznasz podstawy tych technik. A jeśli nie masz kiedy to przyjdź po prostu na warsztat, na którym pokażę Ci wszystko i wytłumaczę jak „To” działa.

Ten Warsztat to:

 • prawie 6h tapingu czyli pracy ze świadomym i nieświadomym umysłem

 • praca z lękami powstrzymującymi Cię przed sukcesem

 • praca z tzw. prokrastynacją czyli z autosabotażem opóźniającym Twój sukces

 • identyfikacja przynajmniej części wzorców blokujących Twój sukces.

 • praca z kartką, własną głową i opukiwaniem osobistych blokad. (Nie bój się, pomogę Ci w tym)

 • aktywna kreacja za pomocą systemu PEP

Koszt Warsztatu:

179 pln

Aby się zarejestrować wystarczy wypełnić poniższy formularz. Wpisz w nim swoje imię, nazwisko, telefon oraz e-mail. Rejestracja jest skuteczna po dokonaniu płatności za warsztat. Płatności możesz dokonać za pomocą karty lub ze swojego konta Paypal. Jeśli nie możesz zapłacić kartą lub nie masz konta PayPal to skontaktuj się z organizatorem aby ustalić w jaki sposób możesz dokonać płatności.

Ważne: Jeśli masz osobę, która nie była jeszcze na moim warsztacie i/lub nie zna EFT to przychodząc we dwójkę otrzymujesz rabat w wysokości 30%. Fajne prawda? W oknie rejestracji zaznacz odpowiednie okienko i wybierz kwotę. Promocja dotyczy TYLKO nowych osób.

  Dane dodatkowej osoby:

  Jak zawsze program jest wypełniony po brzegi wiec nie trać czasu i zarezerwuj sobie sobotę 10.12.2016. Uwierz mi, że ten warsztat to będzie świetny prezent mikołajkowo-choinkowy dla Ciebie lub osoby, na której szczęściu Ci zależy.

  Warsztat odbywa się w sercu Poznania, w sobotę od godziny 11- 17 (z technicznymi przerwami w środku).

  Spotykamy się w sobotę 10 grudnia 2016 o godzinie 11:00 i zaczynamy kreować nasz Sukces. Warsztat potrwa jakieś 5-6h w zależności od tego jak będziecie się czuli i czy będziecie chcieli więcej 😉

  Miejsce warsztatu to Noble Tower w Poznaniu.

  www.nobeltower.pl

  Tapuj i zmień nawyki myślowe, a odmienisz swój los!

  Zapraszam Cię serdecznie. Alek Nogieć

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące warsztatu lub płatności – skontaktuj się z organizatorem:

  dr med. Małgorzata Wojtanowska-Bogacka
  tel. 502 265 707

  Gabinet/informacja:
  tel. 604 53 15 15