Kontroluj apetyt kontrolując emocje

Warsztat z Technik Wolności Emocjonalnej EFT

Warszawa, 3 czerwca 2017

Czy miałaś/miałeś tak?

"Byłam na diecie przez 2 tygodnie i straciłam...2 tygodnie" 😉

Czy zastanawiałaś/eś się kiedykolwiek dlaczego tak trudno jest nam schudnąć lub przytyć?

Odchudzanie, apetyt, ciało..hmmm, szeroki temat. Ile razy próbowałaś/eś zmienić coś w swoim wyglądzie czy w niezdrowych nawykach. Ile razy poniosłaś/eś porażkę? Czy może cały czas coś nie pasuje Ci w twoim wyglądzie? Tu za dużo, tutaj za mało. Być może doszłaś/doszedłeś do punktu, w którym twoje problemy stały się jak codzienne biczowanie, które powoduje, ze czujesz się przez to jeszcze gorzej. Media dość intensywnie lansują kult młodości i piękna, szczupłego ciała przez co czujemy się permanentnie gorsi, brzydsi i po prostu czujemy, że coś jest z nami nie tak. Oczywiście szczupłe i zdrowe ciało to ideał jednak czy na pewno wszyscy powinniśmy wyglądać tak samo, żeby czuć się dobrze? Z pewnością powtarzasz sobie: Poczuję się dobrze, pokocham siebie dopiero jak zrzucę trochę kilogramów, pokocham i zaakceptuję siebie gdy przestanę podjadać…Zapewniam Cię, jeśli nie zmienisz NAJPIERW! swojego „myślenia” to marne są szanse na jakąkolwiek zmianę. Jednak nie wystarczy tylko zrozumieć te emocje i schematy, które pracują w twojej głowie.

Trzeba mieć skuteczną metodę aby je zmienić. Twój mózg jest niczym komputer, którego najważniejsze zadanie to: umożliwić Ci przetrwanie. Więc zaufaj swojemu biologicznemu komputerowi, że nawyki i ciało jakie posiadasz nie jest wynikiem przypadku. To starannie zaprojektowany mechanizm, który chroni twoje życie. Właśnie dlatego trzeba zrozumieć mechanizmy, które powodują takie czy inne reakcje i następnie, jeśli nie jesteś z tych mechanizmów zadowolona/y, dokonać zmian stosując skuteczną metodę, która potrafi to zrobić. Ja ze swojej strony zapraszam cię do poznania Technik Wolności Emocjonalnej (z ang. EFT), które uważam za niesamowicie proste i skuteczne narzędzie aby wprowadzać zmiany w naszym biologicznym komputerze. Większość emocji, które odczuwasz a które tak skutecznie nakłaniają cię do podjadania czy powodują, że siebie nie kochasz są efektem programowania w twojej przeszłości. Tak właśnie. To twoi przodkowie, rodzice, przyjaciele, sytuacje nieświadomie uwarunkowały Twój umysł. Właśnie tak: to co teraz odgrywasz w swoim życiu to efekt programowania przeszłości. To utrwalone wzorce i nawyki, które powodują, że czujesz to co czujesz. A że nie zawsze czujesz się komfortowo i dobrze w swoim ciele i w swoich emocjach to może czas to zmienić? Proponuję ci EFT jako narzędzie zmiany. Narzędzie, którego będziesz użytkownikiem i to Ty zdecydujesz w jaki sposób go używać. Stworzył je Amerykanin – Gary Craig i już od lat 80-tych korzysta z niego miliony osób na całym świecie. Wygląda dość niecodziennie, dziwacznie, specyficznie ale jak każda nowa metoda po jakimś czasie stapia się z nami i jest całkowicie naturalna. EFT bardzo skutecznie obniża stres, który czai się za każdym naszym emocjonalnym problemem. I to jest celem tego warsztatu. Moim zadaniem jest pomóc ci nauczyć się w jaki sposób redukować stres, którego podłoże to różnorodne problemy emocjonalne. Dlaczego warto pracować od tej strony? Ponieważ dotrzesz do przyczyny i odkryjesz dlaczego masz taki a nie inny problem. Oczywiście praca od zewnątrz, trening czy dieta jest ważna jednak nie uwolni cie od problemu i trzeba będzie cały czas kontrolować swoje zachowanie. To powoduje dodatkowy stres i zwykle wpadamy w tzw. efekt jojo. Moim zadaniem jest nauczyć cię aby podejśc to tego tematu z lekkością, wiele rzeczy zaakceptować i wtedy właśnie będzie możliwe dokonanie zmiany.

"Jedz w taki sposób aby nakarmić ciało a nie emocje"

Ten warsztat jest dla ciebie jeśli:

  • podjadasz, żeby poczuć się lepiej w momentach, w których czujesz stres, rodzaj przytłoczenia, nudę lub złość

  • dopada cię głód gdy dzień nie układa się tak jak tego chcesz

  • najpierw nie możesz się opanować i podjadasz a potem czujesz poczucie winy

  • nie podoba ci się twoje ciało

  • próbowałaś/eś już wielu metod (treningi, suplementy czy nawet afirmacje) i nic nie podziałało

  • jesz nawet wtedy gdy czujesz się najedzony (może czasem robisz to w ukryciu)

  • musisz mieć coś pod ręką gdy oglądasz tv, siedzisz przy komputerze

  • może budzisz się w nocy i czujesz głód?

  • podjadasz „niezdrowe” przekąski i słodkości nawet gdy nie czujesz głodu

  • chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe ale wydaje ci się to trudne

Dużo tego?

Zdecydowanie tak. I właśnie dlatego popracujemy z przerwami około 6 godzin. To będzie 6 godzin intensywnej pracy z EFT i technikami pomocniczymi. Te kilka wspólnie spędzonych godzin powinno dać ci wgląd, w jaki sposób pracować ze swoją głową używając do tego technik EFT. Pewnie „wszystkiego” na tym warsztacie nie załatwimy ale mam nadzieję, że uzyskasz wgląd, w jakim kierunku podążać aby mieć oczekiwany efekt. Otrzymasz też skrypt, który po warsztacie pomoże Ci w samodzielnej pracy.

Ważne!

Chciałbym jeszcze tutaj coś wyjaśnić. Temat wagi, apetytu, odchudzania jest dość złożony. Jest też dość kontrowersyjny, ze względu na ilość metod, systemów, osób czy też firm zajmujących się tematem. Większość osób, które chcą coś zmienić w swoim wyglądzie przechodzą zazwyczaj długą drogę i tworzy się u nich psychologiczna bariera sceptycyzmu. Będziemy tutaj również zajmować się pokonywaniem tej bariery. Nie mogę zagwarantować, że metoda EFT pomoże w każdym przypadku jednak niejednokrotnie okazała się ona skuteczna w przypadkach, które do czasu jej zastosowania nie działały. Zachęcam Cię do jej poznania i nauczenia się ponieważ może ci pomóc w uwolnieniu osobistych blokad związanych kontrolą apetytu i wagi. Nie ma jednak pewności, że zadziała w każdym przypadku. Ale tak chyba jest ze wszystkim w naszym życiu bo kto nie ryzykuje ten nie pije szampana, prawda?

Kiedy i gdzie:

Warsztat rozpoczynamy punktualnie w sobotę 3.06.2017 o godz.10:00 (koniec planowany jest ok. godziny 16) w Sienna Training Centre, ul. Sienna 73, 00-833 Warszawa, (budynek Sienna Centre, wejście nr 3)

Jaki koszt:

Cena od 1.06.2017 oraz w dniu warsztatu:

299 PLN

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w Warsztacie, kliknij „Zapisz się teraz

Pozdrawiam Cie serdecznie. Al.

Warsztat jest organizowany we współpracy i współudziale Studia Pemodelan – Gabinet Zdrowego Ciała w Warsztawie http://pemodelan.pl