„Gdy masz już dość odkrywania siebie, stwórz siebie na nowo”

Witaj,

Zapewne słyszałeś o afirmacjach. Nie? Żartuje…Każdy słyszał lub powtarzał afirmacje. Wikipedia podaje taką ciekawą definicję tego słowa:

Afirmacja (łac. affirmatio) – w psychologii, zdania wpływające na poziom samoakceptacji.

Samoakceptacja..hmmm..to bardzo ciekawe. Czy zauważyłeś, że pracując z EFT jedną z naszych podstawowych adirmacji jest „akceptuję siebie”? Powtarzamy to podczas każdego ustawienia i kiedy tylko możemy ale czy naprawdę czujemy się z tym dobrze? Czy bez względu na okoliczności i emocje możemy siebie całkowicie zaakceptować? Jeśli nie, to jest to jedna z podstawowych przyczyn, powodująca, że afirmacje nie działają. Takich przyczyn jest trochę więcej. Jeśli miałbyś ochotę zwiększyć skuteczność pracy z afirmacjami zapraszam Cię bardzo serdecznie na warsztat poświęcony kreacji za pomocą technik EFT.

„Jeśli skupisz się na tym czego chcesz, będziesz przyciągał więcej tego czego chcesz. Jeśli skupisz się na braku tego czego chcesz, przyciągniesz więcej tego braku.”

Abraham-Hicks

Istnieją trzy wieczne i uniwersalne prawa, które jeśli są dobrze zrozumiane i zastosowane we właściwy sposób, dają całkowitą wolność tworzenia własnego doświadczenia życiowego. Całkowitą i totalną wolność! Czy to nie fascynujące?

Pierwsze z tych praw to Prawo Przyciągania. Na pewno o nim słyszałaś/eś. Pytanie czy umiesz zastosować? Jest to najsilniejsze ze wszystkich praw we Wszechświecie i wpływa na wszystko co egzystuje w przestrzeni i czasie. Jest ono podstawą wszystkiego co możemy stworzyć.

Drugie jest Prawo Świadomego Tworzenia. Twoje przekonania i oczekiwania kreują Twoje doświadczenia życiowe. Jeśli Twoje myśli nie są celowo ukierunkowane zostanie stworzona rzeczywistość domyślna.

Trzecie prawo to Prawo Przyzwolenia, nazywane inaczej Sztukami Umożliwiającymi. Zaczyna ono pracować w momencie gdy pozbędziesz się oporu, płyniesz z prądem, przepływem. Przede wszystkim zaś pozwalasz aby inni byli sobą i Ty również jesteś sobą.

Na tym warsztacie będziemy stosować techniki EFT w taki sposób aby te trzy prawa w naszym życiu działały jak najlepiej. Postaramy się w odpowiedni sposób podnieść nasze wibracje aby osoby i sytuacje w naszym życiu sprzyjały naszej najlepszej wersji rzeczywistości.

Jeśli brałeś udział w jednym z moich warsztatów tematycznych wiesz, że nie ma tutaj zbyt wiele teorii za to jest maksimum praktyki. Do tej pory korzystaliśmy z EFT, żeby uwolnić się od blokad i ograniczeń, nadszedł już czas aby wprowadzić do naszego życia tzw. Pozytywne EFT. Podczas naszego spotkania skoncentrujemy się na sile tapingu, która pozwoli nam wykreować lepszą przyszłość, obfitość, relacje oraz zaufanie do naszej własnej drogi życiowej. Skorzystamy oczywiście z kilku technik pomocniczych, które doskonale współgrają z systemem EFT.

EFT jest jednym z najwspanialszych narzędzi aby wykreować Twoją wymarzoną przyszłość. W niesamowity sposób pozwala uwolnić się od oporu przed tym czego naprawdę chcemy. Pozytywne EFT z pozoru wydaje się proste. Jednak aby zadziałało tak jak tego oczekujemy potrzeba „dokręcić” pewne drobne śrubki, bez których nie będzie zabawy. Życie to proces nieustannej kreacji. Nieustanny ciąg myśli stwarza rzeczywistość, w której żyjesz. Spraw by Twoje życie było świadomą kreacją. Zainwestuj te kilka godzin aby odchylić kurs swojego życia w nieco korzystniejszą stronę.

Całkowity koszt warsztatu:

149 PLN

Ten warsztat to ponad 3h opukiwania. Powinno nam się udać przejść przez kilka procesów pozytywnych afirmacji, które będą procesem transformującym nasz układ energetyczny. Zapraszam na ten warsztat tylko osoby, które brały udział w warsztacie EFT – Totalna Wolność i poznały podstawy techniki EFT. Warsztat ten odbywa się również wcześniej więc jeśli masz ochotę możesz spędzić tą sobotę pracując nad nową wersją swojego życia poznając potęgę EFT. Więcej na temat tego warsztatu przeczytasz tutaj.

Warsztat zaczynamy punktualnie w sobotę 27.02.2016 o godz. 15:30.
Mam prośbę aby przyjść punktualnie, co oznacza parę minut przed czasem,
ponieważ mamy naprawdę sporo materiału i chciałbym zmieścić się w czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany, użyj poniższego formularza aby się zarejestrować
Do zobaczenia i pamiętaj: „Kto puka nie błądzi”

Rejestracja na warsztat: Pozytywne EFT - Radość i Kreacja

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Rejestruję się na warsztat EFT- EFT w Barlinku. Jeśli masz jakieś pytanie, wpisz je w polu poniżej


  Warsztat odbędzie się w Centrum Kongresowym i Hotelu IOR

  Poznań, ul. Węgorka 20,
  sala nr 10

  Rezerwacja jest ważna po dokonaniu wpłaty. Ze względu na wielkość sali Ilość miejsc jest ograniczona. W przypadku pytań lub rejestracji telefonicznej prosimy dzwonić:

  dr med. Małgorzata Wojtanowska-Bogacka
  tel. 502 265 707

  Gabinet/informacja:
  tel. 604 53 15 15

  Płatność za warsztaty prosimy dokonywać na rachunek:

  Bank PKO BP SA Małgorzata Wojtanowska-Bogacka
  50 1020 5558 1111 1068 2080 0562