WAŻNE! To nie jest warsztat dla dzieci!

``Atmosfera w całej rodzinie zależy od jakości związku miedzy rodzicami oraz od nastroju każdego z nich. Kiedy zatem rodzice zaniedbują swój związek i np. więcej czasu poświęcają dzieciom, wtedy wcale nie działają w ich najlepszym interesie`` Jesper Juul

Czy w dzieciństwie:

czułeś się kochany przez rodziców?

kochałeś rodziców i nadal kochasz?

czułeś się bezpiecznie?

niczego Ci nie brakowało?

związek Twoich rodziców powodował u Ciebie stres czy radość?

twoje potrzeby były zaspokajane i czy szanowano Twoją godność?

…a może już Najwyższy czas uzdrowić Twoje relacje z rodzicami?!

Do „Warsztatu” zostało:

2020/02/21 17:00:00

Czy wiesz, że sposób w jaki wychowali Cię rodzice wpływa na Twoje życie?

Czy wiesz, że to co działo się między Twoimi rodzicami dzieje się cały czas – tak! – teraz – w Twoim życiu?

Każdy z nas ma swoje dzieciństwo i swoją wersję miłości. Wydaje nam się, że prowadzimy świadome życie i już dawno dorośliśmy. Nic bardziej błędnego. Wewnątrz nas jest małe dziecko, które wciąż domaga się tego czego nie otrzymało w dzieciństwie. Każdy z nas uczył się w dzieciństwie obserwując relacje w domu rodzinnym. Dlatego na tym warsztacie przyjrzymy się następującym konfiguracjom:

– relacją mamy z tatą i taty z mamą

– Twoja relacja z mamą i tatą

i

– relacja mamy i taty z Tobą

W jakim celu mam teraz drążyć to co już dawno minęło?

Ponieważ to wcale nie minęło!

Twój mózg trzyma się przeszłości jako czegoś, co jest bezpieczne. Tylko to zna i prowadzi Cię przez życie w jedyny sposób jaki potrafi. Podróżuje przez „domową strefę komfortu”. W sposób wyniesiony z domu rodzinnego. Jeśli chcesz zmienić swoje życie to jedyną metodą jest skonfrontować się z tym bagażem i uwolnić go za pomocą systemu mającego potwierdzony wpływ na nasze ciało i umysł. Po co to robić? Po to abyś żył/a swoim życiem a nie życiem swoich rodziców! To ważne aby dotrzeć do siebie i odkryć swoją tożsamość. To zadanie wymaga odwagi ale skoro to czytasz, myślę, że już jesteś gotów/gotowa.

Jak będziemy pracować?

 • Użyjemy technik EFT, technik oddechowych oraz ćwiczeń behawioralnych aby zmienić sposób w jaki nasz mózg nauczył się reagować na bodźce powiązane z naszym wychowaniem w dzieciństwie

 • Postaramy się zmienić sposób w jaki reagujemy na rodziców

 • Zainicjujemy osobista procedurę pokojową związaną z wybaczaniem najpierw sobie a następnie (może się uda;-)… rodzicom

 • Przyjrzymy się osobistym dialogom rodziców kierowanym zarówno do nas jak też do siebie. Dzięki temu zobaczymy jakie przekonania ukształtowały się w naszym ciele i umyśle.

 • Jednak przede wszystkim warsztat jest sposobem na prace z partnerem jako lustrem, dzięki czemu mamy unikatową możliwość otrzymania informacji zwrotnej

Zastosowanie Technik Wolności Emocjonalnej w kontekście pracy z mamą i tatą może mieć korzystny wpływ na takie rejony w Twoim życiu jak:

 • związki i relacje partnerskie

 • relacje z dziećmi

 • relacje w środowisku zawodowym

 • finanse

 • relacje z samym sobą (poczucie wartości, zdrowie fizyczne i psychiczne, zaufanie do siebie i wiele, wiele więcej…)

Jest to jeden z moich autorskich warsztatów, w którym połączyłem oddech, medytację oraz techniki EFT aby uzyskać dodatkowy efekt uwolnienia od ciężkich i przytłaczających emocji. Również fakt, że będziemy w procesie zmiany przez 2 dni spowoduje, że przestawisz swój umysł i skoncentrujesz się na sobie, pozwoli Ci to oderwać się od codziennych zajęć i zmienić stan energii, w której żyjesz.

Zadaniem tego warsztatu jest pomóc Ci wyleczyć Twoje konflikty (no przynajmniej ich drobną część 😉 i zacząć rozpoznawać emocjonalne braki, które bałagan podtrzymują.
Ten Warsztat to unikatowy proces, który poprzez Twoją samodzielną pracę pomoże Ci znaleźć spokój, przejrzystość i równowagę w codziennym życiu.
``Piękno EFT polega na tym, że możemy przeprogramować reakcje organizmu na nieuniknione czynniki, które powodują stres w życiu codziennym. Poprawnie przeprowadzona procedura EFT daje trwałe efekty w życiu``
na strone_warsztat_male_01
FullSizeRender
Gdzie i kiedy odbywa się ten warsztat:
Kilka ważnych szczegółów:

Warsztat będzie podzielony na 3 moduły:

 • Zaczynamy pracę w piątek 21.02. o godzinie 17:00 i pracujemy do 20:30
 • W sobotę 22.01 spotykamy się o 10:00 i pracujemy do 14:00
 • przerwa obiadowa potrwa 2h od 14:00 do 16:00
 • ostatni moduł warsztatu zaczynamy o 16:00 i potrwa do 20:00
 • Poduszki do medytacji i karimaty do ćwiczeń mamy na miejscu ale jeśli masz ochotę zabrać swój „sprzęt” to oczywiście nie ma sprawy
 • Sam warsztat to zajęcia z EFT, medytacje, techniki oddechowe oraz techniki pomocnicze.
 • Koniecznie zabierz ze sobą notes i coś do pisania (W razie czego papier i cos do pisania będzie też na miejscu)
 • jeśli chcesz zobaczyć hotel, który znajduje się najbliżej miejsca warsztatu to tutaj jest link http://www.przylesie.pl/

Co jeszcze chciałbyś/chciałabyś wiedzieć?

 • Jeśli nie wiesz czym jest EFT to na www.myeft.pl znajdziesz całkiem sporo informacji na ten temat. Możesz też spróbować wykonać na sobie kilka rundek EFT i zobaczyć czy czujesz jakąkolwiek zmianę. Szczególnie na początek polecam Ci rundki na stres. Będzie Ci łatwiej wyczuć zmianę ponieważ wszyscy jesteśmy mocno zestresowani w obecnych czasach.
 • Zależy mi na tym abyś mógł/mogła samodzielnie posługiwać się EFT ponieważ zwykle wtedy jest najwyższa skuteczność. Używasz swojego języka, masz indywidualny sposób myślenia i widzenia świata. Dostosujesz EFT do siebie i przejdziesz przez osobistą procedurę pokojową na swoich warunkach.
 • Więc jeśli jesteś:
  • zmęczony/a relacją ze swoimi rodzicami
  • i Jesteś gotowy/a na zmiany w swoim życiu
  To ten Warsztat jest zdecydowanie dla Ciebie.
  Będziemy pracować trochę wspólnie a trochę indywidualnie. Zrobimy sporo sesji i wykorzystamy EFT jako narzędzie, które potrafi przeprogramować nasze ciało i umysł uwalniając je od niewspierających wzorców z dzieciństwa powodujących stres i cierpienie.
Sprawa najważniejsza czyli cena:

Twoja inwestycja:

325 pln

Gdy klikniesz w przycisk „Zarejestruj się” zostaniesz przeniesiony do formularza