"Wszelkie zmiany osobowości zaczynają się od zmiany przekonań."

- Anthony Robbins

Czy pomyślałeś/aś kiedyś, że nie masz wystarczającej siły charakteru, żeby być sobą? Żeby odnieść sukces? Czy masz marzenia a jednocześnie chodzi Ci po głowie, że to nie dla Ciebie, że nie zasługujesz? Albo brak Ci pewności siebie. A może brak Ci motywacji? Może jesteś zmęczony lub przygnębiony bo i tak nie da się nic zmienić. Czy tak jest już Twój charakter? I co to jest ten charakter?

A teraz pomyśl przez chwilę co by było gdyby była możliwa zmiana pewnych cech, które uniemożliwiają Ci bycie sobą? A co jeśli możesz z tym pracować w bardzo prosty i przejrzysty sposób i monitorować swoje efekty? Wyobraź sobie najlepszą wersję siebie, którą możesz się stać, czy chciałbyś przynajmniej spróbować? Jeśli tak to ten warsztat jest dla Ciebie.

Zapraszam Cię bardzo serdecznie na kolejny już Warsztat, na którym zaprzęgniemy do pracy Techniki Wolności Emocjonalnej aby w prosty sposób uwolnić Twój ukryty potencjał i stworzyć najlepsza wersję Ciebie. I co najciekawsze zrobisz to sam/a. Z lekkością i przyjemnością.

EFT jest jedną z najprostszych technik, które umożliwiają pracę z głęboką podświadomością. Od lat 80-tych są stosowane przez miliony ludzi jako doskonała forma autoterapii.

Nie powstrzymuje Cię ani brak potencjału, ani brak okazji. Powstrzymuje Cie brak pewności siebie.

- Brian Tracy

Badania psychologiczne pokazują wyraźnie, ze ludzi sukcesu (bez względu na obszar tego sukcesu) wyróżnia 7 rzeczy:

1. Po pierwsze zmieniają sposób w jaki myślą i odczuwają

2. Wierzą, że zasługują na sukces

3. Robią wszystko aby zrozumieć i zmienić wszystkie schematy myślowe, które wiążą ich z przeszłością i im nie służą

4. Uciszają „mały głos”

5. Pozwalają sobie na błędy ponieważ wiedzą, że są one częścią sukcesu

6. Najpierw robią rzeczy najważniejsze a nie najłatwiejsze.

7. Mają jasną wizję tego co chcą osiągnąć i kim się stać aby to osiągnąć i przede wszystkim codziennie działają w tym kierunku aby to osiągnąć.

To są właśnie „rzeczy” zależne od Twojego charakteru. I właśnie tymi 7 elementamii zajmiemy się na TYM warsztacie. Dzięki technikom EFT sięgniesz w głąb swojej podświadomości i uwolnisz podświadome blokady, które uniemożliwiają Ci życie jakiego pragniesz. Stworzyłem to specjalnie dla Ciebie jako skuteczne narzędzie podnoszące komfort Twojego życia.

W czym może pomóc Ci ten warsztat:

  • przede wszystkim nauczysz się budować pewność siebie i przekonanie, że Ci się uda.

  • nauczysz się definiować swoje lęki blokujące Cię przed sobą samym w tym przed sukcesem

  • dowiesz się jak podwyższyć swoją samoocenę

  • nauczysz się pracować z przygnębieniem

  • oraz w jaki sposób uwalniać się od braku wiary we własne siły i braku motywacji

…i wiele, wiele więcej.

Dużo tego?

Zdecydowanie tak. I właśnie dlatego popracujemy dłużej niż zwykle (z przerwami około 5 godzin). To będzie 5 godzin intensywnej pracy z EFT i technikami pomocniczymi. Tym razem będzie to praca bardziej indywidualna. Jeśli byłeś/byłaś kiedykolwiek na indywidualnej sesji ze mną to będzie to miało właśnie taki indywidualny charakter, ponieważ chciałbym nauczyć Cię w jaki sposób będziesz mógł/mogła później samodzielnie z tymi elementami pracować. Jednak bądź zupełnie spokojny/a. To wszystko będzie się działo w Twojej głowie, bez dzielenia się publicznie szczegółami. No chyba, że będziesz miał/a na to ochotę 😉

Więc jeszcze raz:

  • 5 godzin warsztatu

  • mnóstwo opukiwania i uwalniania ograniczających przekonań

  • dużo dobrej energii

Ważna informacja:

  1. Jeśli jesteś osobą nową, dobrze by było abyś poznał podstawy. Taki solidny fundament teorii i praktyki abyś wiedział jak z tym pracować i o co tutaj naprawdę chodzi. W tym celu stworzyłem EFT – Totalna Wolność. Jest to warsztat wprowadzający do Technik Wolności Emocjonalnej. Gdy już poczujesz czym jest EFT i jak działa, możesz brać udział w dowolnym, prowadzonym przeze mnie warsztacie tematycznym. Możesz ale nie musisz. Po tym wprowadzeniu będziesz już samodzielnie układać tzw. rundy i korzystać z opukiwania w codziennym życiu. Sprawdź kiedy odbywa się najbliższy warsztat omawiający podstawy technik wolności emocjonalnej – EFT. Kliknij TUTAJ.
  2. Jeśli brałeś udział w warsztacie EFT – Totalna Wolność lub byłeś na przynajmniej jednej z moich sesji i już samodzielnie pracujesz możesz wziąć udział w tym warsztacie. Pamiętaj: to nie jest wykład. Oczywiście pewnie powiem Ci kilka, mam nadzieję, interesujących rzeczy ale to jest czysta praca z EFT. Wg. moich kalkulacji opukamy w tym czasie ok. 20-30 różnych tematów blokujących Twój rozwój. Spodziewaj się, że będę Cię mocno „naciskał”. To będzie intensywny proces ale dzięki temu i grupowej energii uwolnimy Nasze blokady. Oczywiście warsztat to dopiero początek. Najlepiej jeśli zabierzesz jakiś dyktafon , który pomoże Ci zarejestrować sesje i potem będziesz samodzielnie i codziennie pracować w domu. Liczę również na to, że te warsztaty otworzą Cię i z lekkością będziesz sam/a układać podobne rundki wzmacniające siłę charakteru.

Kiedy i gdzie:

Warsztat rozpoczynamy punktualnie w sobotę 4.06.2016 o godz.15:00 (koniec planowany jest ok. godziny 20) Biurowcu OMEGA ul. Dąbrowskiego 79A, 60-575 Poznań.

Jaki koszt:

Cena w dniu warsztatu:

199 PLN

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w Warsztacie, kliknij „Zapisz się teraz

Pozdrawiam Cie serdecznie. Al.

[dt_small_photos]