Do „Warsztatu” zostało:

2017/10/20 15:00:00

Czy wiesz w jaki sposób najlepiej dbać o swoje zdrowie?

Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne (AMA) i Centrum Kontroli Chorób i Prewencji (CDC) opublikowały ostatnio informację, w której potwierdza, że ponad 85% chorób ma w sobie składnik emocjonalny. Co to tak naprawdę oznacza dla Ciebie? Że nawet jeśli zastosujesz najlepszą dietę, suplementy i technologie ochrony zdrowia ale opuścisz ten składnik emocjonalny to może się okazać, że Twoje działania okażą się niewystarczające. Nie zrozum mnie źle. Nie chodzi o to, żeby Cię straszyć a jedynie o to aby Ci uświadomić, że proces zwany homeostazą, równowagą, balansem w naszym ciele nie będzie kompletny, jeśli nie zadbasz o swoje emocje. Dzięki systemowi EFT, który opracował Garry Craig mamy niesamowitą możliwość dodania tego „emocjonalnego” składnika do układanki zdrowia. Precyzując EFT umożliwia uwolnienie z naszego życia koktajlu negatywnych emocji, które powodując stres i wypływając na ekspresje naszych genów mogą spowodować lub przyczynić się do powstania różnorodnych chorób.

``Piękno EFT polega na tym, że możemy przeprogramować reakcje organizmu na nieuniknione czynniki, które powodują stres w życiu codziennym. Poprawnie przeprowadzona procedura EFT daje trwałe efekty w życiu``
Ten warsztat jest dla Ciebie jeśli:

* Twoje życie to problem i ciągły stres

* szwankuje Ci zdrowie i cały czas narzekasz

* nie wierzysz w siebie

* życie cię przytłacza

* cały czas się o coś martwisz

* gadasz ale nie robisz

* czujesz frustrację

* masz poczucie winy

* po prostu chcesz lepiej zarządzać emocjami i stresem

Czego nauczysz się na tych warsztatach:
 • nauczysz się zarządzać stresem ponieważ EFT w doskonały sposób potrafi redukować nadmiar kortyzolu
 • nauczysz się pracować z negatywnymi emocjami, które wytwarzają olbrzymią ilość stresu
 • poznasz gimnastykę meridianową Makko Ho dzięki której EFT działa lepiej. Badania pokazują, że ćwiczenia (czyt. odpowiednie ćwiczenia) podnoszą w mózgu produkcję endorfin a z kolei endorfiny chronią nas przed codziennym stresem.
 • dzięki technikom mindfulness staniesz się bardziej uważny/uważna a to oznacza, że popełnisz mniej błędów w codziennym życiu.
 • do tego, gdy przeczytasz sobie program dowiesz się z jakimi procesami będziemy pracować. Generalnie jak widzisz wszystko sprowadza się do stresu oraz stojących za nim emocji. Ważne jest abyś to Ty zarządzał emocjami a nie one Tobą.

Jest to jeden z moich autorskich warsztatów, w którym połączyłem pracę z ciałem, oddech, medytację oraz techniki EFT aby uzyskać dodatkowy efekt uwolnienia od ciężkich i przytłaczających emocji. Również fakt, że będziemy w procesie zmiany przez 3 dni spowoduje, ze przestawisz swój umysł i skoncentrujesz się na sobie. Pozwoli Ci to oderwać się od codziennych zajęć i zmienić stan energii, w której żyjesz.

na strone_warsztat_male_01
FullSizeRender
Gdzie i kiedy odbywa się ten warsztat:
Kilka ważnych szczegółów:

Co potrzebujesz i co na Ciebie czeka jeśli zdecydujesz się wziąć udział w warsztacie:

 • Spotykamy się i zaczynamy warsztat w piątek 20.10. o godzinie 15:00. Zaczynamy od wprowadzenia do systemu EFT dla nowych osób, które do tej pory nie miały styczności z tą techniką pracy. Jest to również część dla osób, które chcą sobie przypomnieć podstawy lub rozwiać pewne wątpliwości.
 • Wszystkie osoby, które już od jakiegoś czasu stosują EFT i wiedzą co i jak zapraszam na godzinę 17:00. Wtedy rozpoczniemy właściwą część warsztatu.
 • Poduszki do medytacji i karimaty do ćwiczeń mamy na miejscu ale jeśli masz ochotę zabrać swój „sprzęt” to oczywiście nie ma sprawy
 • Sam warsztat to chińska gimnastyka poranna, codzienne zajęcia z EFT, medytacje oraz techniki pomocnicze.
 • jeśli chcesz zobaczyć hotel, który znajduje się najbliżej miejsca warsztatu to tutaj jest link http://www.przylesie.pl/
  Mamy tam wstępnie zarezerwowaną pulę pokoi jednak jeśli planujesz rezerwację w tym miejscu zrób to wcześniej a nie na tzw. ostatni moment 😉

Warsztat odbędzie się w:

Centrum Terapii Manualnej

Leśna, 62-070 Sierosław k/Poznania


w dniach 20-22.10.2017

Co jeszcze chciałbyś/chciałabyś wiedzieć?

 • Jeśli nie wiesz czym jest EFT to na www.myeft.pl znajdziesz całkiem sporo informacji na ten temat. Możesz też spróbować wykonać na sobie kilka rundek EFT i zobaczyć czy czujesz jakąkolwiek zmianę. Szczególnie na początek polecam Ci rundki na stres. Będzie Ci łatwiej wyczuć zmianę ponieważ wszyscy jesteśmy mocno zestresowani w obecnych czasach.
 • Zależy mi na tym abyś mogł/mogła samodzielnie posługiwać się EFT ponieważ zwykle wtedy jest najwyższa skuteczność. Posługujesz się swoim językiem, masz indywidualny sposób myślenia i widzenia świata. Dostosujesz EFT do siebie i przejdziesz przez osobistą procedurę pokojową na swoich warunkach.
Sprawa najważniejsza czyli cena:

Twoja inwestycja:

440 pln

Jeśli zarejestrujesz się po 18.10 lub w dniu warsztatu (co jest jak najbardziej możliwe) to cena wynosi 500pln. Warto więc to zrobić wcześniej a ja będę miał czas aby bez stresu przygotować dla Ciebie materiały warsztatowe.