„Tam gdzie kończy się Twoja strefa komfortu, tam zaczyna się życie”

Witam Cię bardzo serdecznie i zapraszam na kolejny warsztat Technik Wolności Emocjonalnej – EFT.

Na tym warsztacie zajmiemy się czymś co ma magiczną nazwę: strefa komfortu. Pomyśl ile razy w swoim życiu czułeś się skrępowany, uważałeś, że nie zasługujesz, że Ci się nie należy albo po prostu czułeś się niekomfortowo w jakimś miejscu lub sytuacji. Nasz mózg jest zaprojektowany w taki sposób, żeby zapobiegać zmianom. Taka konstrukcja spowodowała, ze przetrwaliśmy jako gatunek jednak ma ona swoje poważne ograniczenia. Gdy tylko pojawia się coś nowego w twoim życiu od razu czujemy niepokój i stres. Nasz mózg stara się zatrzymać proces zmian ponieważ nie ma pewności co będzie dalej, czy będziemy bezpieczni, czy przeżyjemy, czy będzie nam po prostu dobrze. I w ten sposób tracimy mnóstwo szans, możliwości ponieważ boimy się zmian, mówiąc najprościej zostajemy w naszej strefie komfortu. Strefa komfortu to stan w którym myślimy i działamy w znany dla nas sposób. To stan nawykowej pewności i oczywistości. W tym stanie czujemy się bezpiecznie. Jednak co chwila dostajemy od życia nowe wezwania do rozszerzenia naszej strefy komfortu. Nie zawsze potrafimy sobie z tym poradzić. Mamy w związku z tym sporo stresu oraz lęków o przyszłość.Czujemy się w naszej strefie komfortu jak w więzieniu.

Tradycyjne metody radzenia sobie z rozszerzaniem strefy komfortu są całkiem skuteczne jednak działają dość wolno i ich opanowanie i wdrożenie w życiu zajmuje naprawdę sporo czasu. I tutaj do akcji wkraczają techniki wolności emocjonalnej, które działają znacznie powyżej poziomu świadomego. Dzięki EFT jesteśmy w stanie, w znacznie szybszym tempie, rozszerzyć naszą strefę komfortu i po prostu poczuć się dobrze w zmieniającym się świecie.

Co postaramy się przerobić na tym szkoleniu:

  • Przede wszystkim tapping pozwoli Ci poczuć się bardziej naturalnie w sytuacjach dla Ciebie nowych
  • pozwolisz sobie marzyć o rzeczach i sytuacjach co do których wcześniej powiedział/abyś, że i tak nie ma szans, żeby się spełniły. A nawet gdyby były w zasięgu ręki to i tak nie czułbyś/czułabyś się komfortowo.
  • nauczysz się pracować z uczuciem dyskomfortu, który pojawia się w obecności pewnych osób
  • nauczysz się uwalniać stres gdy pomyślisz o niepewnej przyszłości
  • jeśli w przeszłości poniosłeś porażki to może to blokować kolejne próby, spróbujemy się tym zająć

Co zyskasz gdy weźmiesz udział?

  • wybudujesz więcej pewności siebie
  • uwolnisz się od tego, że nie zasługujesz
  • uwolnisz się od pewnych bardzo pierwotnych lęków, przede wszystkim od lęku przed zmianą
  • zrozumiesz, że sytuacje, które pojawiają się w Twoim życiu nie są po to żeby Ci zaszkodzić tylko po to, żeby dać Ci więcej przestrzeni i możliwości dzięki poszerzaniu Twojej strefy komfortu.

Mimo, że będziemy jak zawsze wspólnie opukiwać to dzięki wyobraźni będzie to Twój osobisty proces poszerzenia strefy komfortu.

Warsztat rozpoczynamy punktualnie w niedzielę 25.09.2016 o godz.11:00 (koniec planowany jest ok. godziny 15) Biurowcu OMEGA ul. Dąbrowskiego 79 A, 60-575 Poznań.

Koszt warsztatu przy wcześniejszej rejestracji to:

(Rejestracja i płatność do piątku 23.09.2016)
179 pln

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w Warsztacie, kliknij „Zapisz się teraz

Pozdrawiam Cię serdecznie. Al.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń:

dr med. Małgorzata Wojtanowska-Bogacka
tel. 502 265 707

Gabinet/informacja:
tel. 604 53 15 15