„Uśmiechnij się, oddychaj..tapuj i żyj lepiej”

Witaj,

Przez ostatnie 2 lata prowadziłem sporo warsztatów poświęconych Technikom Wolności Emocjonalnej. Być może byłaś/byłeś jednym bądź kilku z nich i miałeś/aś okazję sprawdzić na sobie w jaki sposób działa system stworzony przez Garego Craiga. Jest to niesamowita możliwość przyspieszenia swojego rozwoju oraz pozbycia się całego szeregu problemów emocjonalnych. Oczywiście, że zajęcie się swoim rozwojem oznacza zmianę. Zmianę, której każdy się boi i chciałby uniknąć. Jednak jest to nieuniknione. Fajnie się tapuje na warsztacie, gdy ja podaję Ci gotowe teksty, które przetwarza Twój mózg. Jest to oczywiście skuteczne jednak Twój mózg pracuje tylko w części. Trochę tak, jakby wykonywał polecenia. A co jeśli wykorzystał/a byś cały dostępny potencjał i samodzielnie pokierowałabyś procesem uwalniania emocji i przekonań? Przecież po to właśnie wymyślono eft, prawda? Celem stworzenia EFT przyświecała wizja aby był to system do samodzielnej pracy. I rzeczywiście, technika opukiwania czyli po angielsku tapping jest prosta. Wystarczy z 10-15 minut aby poznać punkty i już możemy pracować z naszymi emocjami. Jak to się jednak dzieje, że wiele osób, jeśli nie większość!, nie potrafi samodzielnie w swoim domu pracować tą techniką. Odpowiedź jest prosta. EFT jest proste – ludzie niestety nie. Aby nauczyć się pracy z EFT trzeba poznać sposób w jaki pracuje nasz umysł i nauczyć się sposobu zadawania pytań. I właśnie dlatego stworzyłem szkolenie, na którym nauczę Cię samodzielnie pracować technikami wolności emocjonalnej.

Czego nauczysz się na tym szkoleniu:

 • przede wszystkim przełamiesz barierę, że nie wiesz co masz robić! Jest to najważniejsze ograniczenie, które postaramy się uwolnić.

 • nauczysz się jakie pytania zadawać sobie samemu aby ruszyć z miejsca

 • nauczysz się kilku technik, które ułatwią Ci samodzielną pracę

 • dostaniesz potężnego, energetycznego kopniaka i zobaczysz, że samodzielna praca jest łatwiejsza niż się wydaje

To prawda, będzie więcej indywidualnej pracy jednak jeśli chcesz sobie pomóc i być samodzielna/y to ten warsztat jest dla Ciebie. Koniec bezradności. Będziesz mógł/mogła pracować ze swoimi indywidualnymi problemami i skończą się wymówki, że nie wiem jak, że się nie da, że nie wiem jak. Pewnie wszystkiego nie da się zrobić na 5h warsztacie jednak zdobędziesz podstawy samodzielnej pracy, które pozwolą Ci samodzielnie się rozwijać.

Zapraszam Cię więc serdecznie, w niedzielę 12.03.2017 na godzinę 11:00 do pięknego Poznania abyś razem ze mną nauczył się czegoś nowego o swoim umyśle, emocjach oraz w jaki sposób sprawić żeby życie było lepsze. Technik wolności emocjonalnej używa już bardzo wiele osób na całym świece i uzyskuje niesamowite efekty. Dołącz do osób, które przestały być niewolnikiem swoich emocji i poznały znacznie większą ilość wolności i przestrzeni w codziennym życiu.

Jeśli nie wiesz czym są Techniki Wolności Emocjonalnej to nie martw się. Na tej stronie znajdziesz całą masę informacji na ten temat. Możesz pooglądać moje wykłady, które znajdziesz TUTAJ lub ściągnąć mój e-book w którym poznasz podstawy tych technik. A jeśli nie masz kiedy to przyjdź po prostu na warsztat, na którym pokażę Ci wszystko i wytłumaczę jak „To” działa.

Koszt Warsztatu:

179 pln

Aby się zarejestrować wystarczy wypełnić poniższy formularz. Wpisz w nim swoje imię, nazwisko, telefon oraz e-mail. Rejestracja jest skuteczna po zaksięgowaniu płatności na rachunku. Dane płatności znajdziesz na dole strony oraz w e-mailu potwierdzającym rejestrację na warsztat.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)


  Spotykamy się w niedzielę 12 marca 2017 o godzinie 11:00 i zaczynamy uczyć się samodzielności. Warsztat potrwa do godziny 17 z przerwami regeneracyjnymi

  Miejsce warsztatu to Noble Tower w Poznaniu.

  www.nobeltower.pl

  „Jesteś uzależniony od swoich myśli. Jakakolwiek zmiana w Twoim życiu nie jest możliwa jeśli nie zmienisz trwale sposobu w jaki myślisz.”

  Zapraszam Cię serdecznie. Alex Nogieć

  W przypadku pytań lub rejestracji telefonicznej prosimy dzwonić:

  dr med. Małgorzata Wojtanowska-Bogacka
  tel. 502 265 707

  Gabinet/informacja:
  tel. 604 53 15 15

  Płatność za warsztaty prosimy dokonywać na rachunek:
  Bank PKO BP SA Małgorzata Wojtanowska-Bogacka
  50 1020 5558 1111 1068 2080 0562