„To co nieuświadomione, powróci w Twoim życiu jako przeznaczenie.”

C.G Jung

Witaj. Na pewno słyszałeś nie raz jak ktoś z twojego otoczenia mówił ci: ogarnij się, weź się w garść, zabierz się w końcu za to czy za tamto. Zapewne też słyszałeś opinie, że tutaj jest potrzebny specjalista i zadawałeś sobie pytanie gdzie go znajdę? Dosłownie toniemy w codziennych problemach i sytuacjach, co do których czujemy, że nas przerastają. Co możemy z tym zrobić? Czy jest jakiś prosty sposób aby sobie lepiej radzić z naszym życiem? Mnóstwo, szczególnie starszych osób, ma takie powiedzenie: Wybij sobie to z głowy! Albo puknij się w głowę! Słyszałeś kiedyś coś takiego? Zwykle tego typu rady bagatelizujemy, ale co by było, gdyby rzeczywiście istniała możliwość „wybicia” sobie z głowy większości dręczących nas problemów? Ja też zadawałem sobie to pytanie i zawsze  szukałem prostej metody aby moje życie było łatwiejsze i bardziej radosne. Jestem pewny, że właśnie coś takiego znalazłem.
Serdecznie zapraszam na szkolenie, które ma za zadanie dać Ci potężne narzędzie do pracy z Twoim rozwojem. EFT nie wymaga od Ciebie żadnych specjalnych umiejętności. Nie musisz być psychologiem i psychoterapeutą. Wystarczy jedynie znajomość tego jak „To” się robi, wewnętrzna szczerość oraz konsekwencja. Efekty na pewno się pojawią ponieważ nawet, jeśli tak jak wszyscy nie wiesz od czego zacząć, to moim zadaniem jest Ci to pokazać. Mój cel to dotrzeć do jak największej grupy osób i nauczyć wszystkich jak prosta jest to metoda oraz w jak potężny sposób mogą sobie pomóc.

Co to jest EFT?

EFT to skrót od angielskiej nazwy oznaczający Emotional Freedom Technique co po polsku oznacza Techniki Wolności Emocjonalnej. Inne nazwy, które możesz spotkać to: tapping, opukiwanie meridianów lub emocjonalna akupunktura. Jest to metoda i zarazem system pracy, który otwiera nowy dział psychoterapii zwany psychologią energetyczną. System stworzył w latach 80 amerykański inżynier Garry Craig bazując na doświadczeniach amerykańskiego psychologa dr Rogera Callahana. Jak zwykle tego typu odkrycie nastąpiło „przypadkiem” i było połączeniem badań nad emocjami w kontekście medycyny chińskiej i różnorodnych metod psychoterapeutycznych. Nawet sam twórca nie spodziewał się jak nieprawdopodobne wyniki będą efektem zastosowania tej nowej metody. Każda forma psychoterapii pracuje z negatywnymi emocjami natomiast każda z nich inaczej podchodzi do pochodzenia emocji oraz do pracy z nimi. W EFT oraz w innych systemach energetycznych negatywne emocje traktujemy jako blokadę lub zaburzenie przepływu energii. Prawda, że proste? Gdy energia płynie prawidłowo i nie ma zaburzeń mamy dobry nastrój, samopoczucie oraz zdrowie. W wyniku zdarzenia, które odbieramy jako negatywne, następują różnorodne blokady energetyczne, które powodują długofalowe skutki w naszym życiu. Koncepcja ta, tak zasadniczo różni się od wszystkiego co do tej pory stosowała współczesna psychologia, że aż trudno uwierzyć, że może „to” tak działać. Zachęcam jednak do spróbowania ponieważ jest to chyba najbezpieczniejszy system terapeutyczny na świecie. Cztery głowne efekty, które Garry Craig  zauważył podczas praktyki z EFT to:

 • działa niezwykle relaksująco i uspokajająco
 • Zmniejsza negatywne emocje i eliminuje negatywne przekonania
 • usprawnia nasz system bioelektryczny oraz poprawia naszą kondycję psychofizyczną
 • skuteczne przy redukcji różnorodnych, w tym nie do końca rozpoznanych, stanów bólowych

EFT jest niezwykle proste w zastosowaniu i niesamowicie skuteczne, dlatego z łatwością nadaje się do samodzielnej pracy jako autoterapia. Mam nadzieję, że każdy rozumie, że warsztat warsztatem ale dopiero podczas samodzielnej pracy jesteśmy w stanie rozwinąć skrzydła i dotrzeć do tego co naprawdę nas boli. Podczas warsztatu postaram się nauczyć Cię w jaki sposób pracować z Technikami Wolności Emocjonalnej. Otrzymasz również podstawowe informacje teoretyczne na temat działania EFT. Czyli co to jest i dlaczego działa. Następnie będziemy się uczyli podstawowych technik EFT w praktyce tak aby poznać podstawy umożliwiające samodzielną pracę.

Czego nauczysz się na tym warsztacie:

 1. Wprowadzę Cię w temat Wolności Emocjonalnej
 2. Co to są przekonania i skąd się biorą
 3. Emocje – co to za zjawisko
 4. Co to jest EFT i dlaczego działa?
 5. Z czym możemy pracować? Zastosowania EFT. Jak wybrać odpowiednie zastosowanie dla siebie
 6. Punkty wykorzystywane w pracy
 7. Jak budować skuteczne ustawienia
 8. Jak tworzyć i rundy i czym się od siebie różnią.
 9. Proste ale skuteczne techniki EFT w samodzielnej pracy
 10. Jak sprawdzić czy EFT działa?
 11. Co zrobić jeśli to nie działa?
 12. Codzienne życie z opukiwaniem

i to wszystko przerobimy w ok. 3h z krótką przerwą techniczną. Dużo ale da się zrobić. Wszystko to da Ci możliwość samodzielnej pracy oraz możliwość uczestnictwa w warsztatach tematycznych. Każdy z takich tematycznych warsztatów to już intensywna praca z tappingiem bez informacji wprowadzających. Info o najbliższym warsztacie tematycznym znajdziesz tutaj.

Warsztat zaczynamy punktualnie w piątek o godz. 17:00
Mam prośbę aby przyjść punktualnie, co oznacza parę minut przed czasem, ponieważ mamy naprawdę dużo materiału i chciałbym zmieścić się w czasie.

Będziemy wspólnie pracować nad tym aby nasze życie było prostsze i piękniejsze.

Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij formularz poniżej i kliknij „Rejestracja”. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.

Całkowity koszt warsztatu:

149 PLN

Rejestracja na warsztat EFT - Totalna Wolność

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Rejestruję się na warsztat EFT- Totalna Wolność. Jeśli masz jakieś pytanie, wpisz je w polu poniżej


  Warsztat odbędzie się w Sensorium Centrum Diagnostyki i Neuroterapii
  Poznań ul. Barwicka 14H/4 wejście bezpośrednie od ul.Okoneckiej

  Rezerwacja jest ważna po dokonaniu wpłaty. Ze względu na wielkość sali Ilość miejsc jest bardzo ograniczona. W przypadku pytań lub rejestracji telefonicznej prosimy dzwonić:

  dr med. Małgorzata Wojtanowska-Bogacka
  tel. 502 265 707

  Gabinet/informacja:
  tel. 604 53 15 15

  Płatność za warsztaty prosimy dokonywać na rachunek:
  Bank PKO BP SA Małgorzata Wojtanowska-Bogacka
  50 1020 5558 1111 1068 2080 0562