Jakie masz plany na te wakacje?
Czy chciałbyś połączyć odpoczynek i jednocześnie popracować nad stresem i emocjami?
Czy chciałbyś zrozumieć w jaki sposób działa Twój umysł i tworzą się emocje i przekonania?

Zapraszam Cię bardzo serdecznie na niesamowity, tygodniowy odpoczynek z EFT – z Technikami Wolności Emocjonalnej, na którym popracujesz aby poczuć więcej wolności i przestrzeni w swoim życiu emocjonalnym.

W tym roku są 2 terminy warsztatów:

22-28 lipca 2018

stopień 1: Poznaj i poczuj EFT

(termin dla osób nowych, które nie znają EFT, bądź które znają ale nie mają efektów. Jest to również propozycja dla osób, które nie były do tej pory na żadnym moim warsztacie)

 

29 lipca do 4 sierpnia 2018

stopień 2: Rozwiń skrzydła z EFT

(To zaawansowany warsztat pracy z technikami wolności emocjonalnej, głębokie medytacje oraz pomocnicze techniki uwalniające destrukcyjne wzorce i schematy wg. których działamy. Głównym tematem przewodnim będą: związki i relacje )

Ten Warsztat jest dla Ciebie jeśli:
 • Chcesz uciec od codziennego zgiełku i hałasu
 • Czujesz w sobie nadmiar negatywnych emocji i nie wiesz co z tym zrobić
 • Chciałbyś poznać techniki wolności emocjonalnej w praktyce a na co dzień nie miałeś na to czasu
 • Chciałbyś przejść proces zmiany blokujących Cię przekonań i nie wiesz jak to zrobić
 • Masz poczucie winy lub depresję ale jest w Tobie chęć zmiany aby sobie pomóc
 • Marzysz o sukcesie, dobrobycie i szukasz skutecznej techniki pracy z tzw. osiągnięciami szczytowymi
 • Nie masz planu na wakacje a oprócz odpoczynku lubisz uczyć się nowych rzeczy.
Czego nauczysz się na tych warsztatach:
 • Przede wszystkim nauczysz się, w jaki sposób za pomocą EFT redukować stres oraz fizyczne i emocjonalne problemy spowodowane przez stres
 • Dowiesz się w jaki sposób pracować z codziennymi emocjami takimi jak strach, złość, frustracja i wiele innych
 • W jaki sposób poczuć się bezpiecznie i podnieść swoją samoocenę
 • W jaki sposób pracować z negatywnymi wspomnieniami
 • Co takiego trzeba zrobić aby EFT wspierało Twój sukces i poczujesz się o niebo lepiej po warsztacie niż w dniu, w którym przyjechałeś/aś
 • Poznasz gimnastykę meridianową, dzięki której EFT działa lepiej
 • Poczujesz w jaki sposób techniki Mindfulness mogą wprowadzić stabilność emocjonalną do Twojego życia
 • Pomedytujesz i zrelaksujesz się z EFT
Który z terminów warsztatu jest dla mnie?

W tym roku postanowiłem zrobić 2 terminy warsztatu aby osoby, które już dobrze znają technikę EFT lub pracują ze mną już parę lat mogły rozwinąć skrzydła. Pierwszy termin: 22-28.07 jest dla osób, które chcą poznać EFT, poczuć na sobie w jaki sposób pracować z różnorodnymi emocjami i problemami. Poznasz podstawowe pojęcia i techniki oraz zbudujesz solidne fundamenty do dalszej pracy. Z EFT jest jak z budową domu. Jeśli wylejesz solidny fundament to Twój dom przetrwa niejedną burzę. Technika, której zamierzam Cię nauczyć ma wiele poziomów i odmian natomiast jej podstawowy zadaniem jest pomóc Ci zrozumieć siebie i zbudować dystans pomiędzy Tobą a Twoimi emocjami. Gdy pływasz w oceanie emocji, szczególnie tych szorstkich, destrukcyjnych jak złość, smutek, żal, lęk trudno jest o zrozumienie procesu rozwoju oraz przełamanie nawyków i schematów powodujących destrukcję w Twoim życiu. Zachęcam Cię abyś nauczył/a się EFT, jednej z najskuteczniejszych technik redukcji stresu, która umożliwi Ci ekspresowy i świadomy rozwój osobisty.

Drugi termin: 29.07-4.08 Jest dla osób, które pracują z technikami EFT już jakiś czas, były przynajmniej na jednym moim warsztacie i są gotowe aby zrobić kolejny krok w swoim świadomym rozwoju. Na tym warsztacie wejdziemy znacznie głębiej i zrobimy kilka procesów na różne aspekty związków w połączeniu z ośrodkami energetycznymi w naszych ciałach. EFT jest techniką meridianową i przy odpowiednim podejściu świetnie nadaje się do zarządzania sferą energetyczną naszego ciała. Część z tych procesów będzie dość długa i głęboka, dlatego dobrze, gdy osoby biorące udział są już świadome jak tego typu procesy przebiegają i jakich reakcji można się spodziewać. Zapraszam serdecznie osoby, które chciałby przyspieszyć swój rozwój i chcą wiedzieć o sobie więcej. Znasz mnie już dobrze i wiesz, że program Warsztatu Cię nie zawiedzie 😉

Ważna informacja: Mimo, że rejestracja zakończyła się 31.05 hotel udostępnił nam jeszcze 3 pokoje na warsztat poziom 1. Fajnie, prawda? 😉

Warto zarezerwować już dziś swoje miejsce i spędzić ten tydzień w niesamowitym towarzystwie, w magicznym miejscu i dobrze się bawiąc w trakcie gdy eft będzie sprzątało Twój codzienny kurz.

Jest to mój autorki program warsztatów, który coraz bardziej udoskonalam. Ten tydzień stworzy proces transformacji Twoich codziennych problemów w zadania, które dadzą się rozwiązać. Zachęcam Cię abyś stał się zmianą, którą chcesz widzieć w codziennym świecie.

WAŻNE! Brak miejsc na 2-gi stopień

Wakacje z EFT to unikatowy warsztat, w którym połączysz niesamowite działanie spa z autoterapią EFT, która da Ci uczucie wolności oraz siłę aby powrócić do swoich codziennych obowiązków. Odpocznie Twoja psychika, ciało oraz zabierzesz unikatową wiedzą praktyczną w jaki sposób pracować z codziennymi problemami. EFT jest praktyczne więc większość zajęć to ćwiczenia a nie teoretyczne gadanie. Większość zajęć będzie moderowana pod uczestników. Oznacza to, ze jeśli uczestnicy będą chcieli dokładniej popracować z jakimś problemem zagadnieniem to będziemy delikatnie skręcać właśnie w tym kierunku z programem warsztatu.

Gdzie i kiedy odbywa się warsztat:
Kilka ważnych szczegółów:

Co potrzebujesz i co na Ciebie czeka jeśli zdecydujesz się wziąć udział w warsztacie:

 • Warsztat 1: Przyjeżdżamy 22.07 (niedziela od godziny 14:00) a rozjeżdżamy się 28.07 (sobota)
 • Warsztat 2: Przyjeżdżamy 29.07 (niedziela od godziny 14:00) a rozjeżdżamy się 4.08 (sobota)
 • Wliczone mamy 6 noclegów (będzie całkiem komfortowo;-),mamy 10 2-osobowych pokoi, wifi i darmowy parking przy hotelu
 • Weź ze sobą karimatę, przyda się do porannych ćwiczeń i medytacji
 • Sam warsztat to chińska gimnastyka poranna Makko Ho, podstawy QI gong, codzienne zajęcia z EFT, medytacje oraz techniki pomocnicze (pełny program już wkrótce)
 • W cenie warsztatu wliczone są:
  – śniadanie (w formie bufetu)
  – obiadokolacja (zupa, danie główne – jedno z dwóch do wyboru, woda Aox Potencjałka ;-), deser.
 • W cenie warsztatu mamy korzystanie z basenu w otoczeniu saun (fińska, infrared, łażnia parowa) i jacuzzi.
 • 2 x dziennie Inhalacie Radonowe ( godz. 09.00 i 16.00)
 • jeśli chcesz zobaczyć hotel to tutaj będziemy http://www.jeleniastruga.pl

Jelenia Struga MEDICAL SPA Sp. z o.o.

58-530 Kowary k. Karpacza, ul. Podgórze 55

Ten tydzień to nie tylko warsztat. Co możesz jeszcze robić?

 • Przede wszystkim jesteś w górach więc wycieczki są obowiązkowe. W około masz mnóstwo atrakcji.
 • Masz do dyspozycji unikatowy basen i spa w cenie szkolenia więc obowiązkowo korzystaj z prozdrowotnych właściwości tego miejsca
 • Przy samym hotelu masz możliwość zwiedzania sztolni, które są już słynne ze swoich prozdrowotnych właściwości.
 • Poznawaj ludzi i nawiązuj przyjaźnie. Będziesz częścią programu myeft i sporo osób biorących udział w warsztacie stosuje eft na co dzień. Korzystaj z ich wiedzy bo z pewnością podzielą się swoim doświadczeniem a to jest bezcenne.
Sprawa najważniejsza czyli cena:

Całkowity koszt warsztatu:

2.150 pln

Rejestracja jest ważna po wpłaceniu bezzwrotnej zaliczki wysokości 700 pln do 7 dni od momentu rejestracji. Jeśli interesuje Cię pobyt w pokoju jednoosobowym, koszt warsztatu to: 2.450 pln (aby dokonać takiej rezerwacji skontaktuj się z organizatorem)

Ważne:

 

 • Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie warsztatu to skontaktuj się ze mną za pomocą formularza lub zadzwoń pod bezpośrednie numery telefonów aby uzyskać dodatkowe informacje. (numery są podane pod formularzem rejestracji)
 • Jeśli chciałbyś zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która nie ma ochoty brać udziału w warsztacie to koszt pobytu i wyżywienia wynosi 1.085 pln. Dzieci do lat 3 gratis. Dzieci 3-10 lat w pokoju z rodzicami dopłata do jedzenia 400 zł. Dzieci 10-16 lat w pokoju z rodzicami dopłata do jedzenia 540 zł.
 • Pełny program warsztatów pojawi się wkrótce i znajdziesz go na tej stronie lub prześlę go drogą mailową
 • Jeśli jesteś zainteresowany aby pracować jako terapeuta bądź trener technikami wolności emocjonalnej to proszę o bezpośredni kontakt do mnie w tej sprawie. Kurs dla terapeutów to dodatkowe godziny zajęć podczas tych warsztatów (i mniej czasu na pływanie w basenie;-) Ale zapewniam Cię będzie warto 🙂 Zdobędziesz informacje w jaki sposób pracuję oraz nauczysz się jak skutecznie pomóc sobie i swoim klientom.