Warsztat EFT – Sztuka tworzenia rund: Poznań 12.03.2017

Witaj,

Przez ostatnie 2 lata prowadziłem sporo warsztatów poświęconych Technikom Wolności Emocjonalnej. Być może byłaś/byłeś jednym bądź kilku z nich i miałeś/aś okazję sprawdzić na sobie w jaki sposób działa system stworzony przez Garego Craiga. Jest to niesamowita możliwość przyspieszenia swojego rozwoju oraz pozbycia się całego szeregu problemów emocjonalnych. Oczywiście, że zajęcie się swoim rozwojem oznacza zmianę. Zmianę, której każdy się boi i chciałby uniknąć. Jednak jest to nieuniknione. Fajnie się tapuje na warsztacie, gdy ja podaję Ci gotowe teksty, które przetwarza Twój mózg. Jest to oczywiście skuteczne jednak Twój mózg pracuje tylko w części. Trochę tak, jakby wykonywał polecenia. A co jeśli wykorzystał/a byś cały dostępny potencjał i samodzielnie pokierowałabyś procesem uwalniania emocji i przekonań? Przecież po to właśnie wymyślono eft, prawda? Celem stworzenia EFT przyświecała wizja aby był to system do samodzielnej pracy. I rzeczywiście, technika opukiwania czyli po angielsku tapping jest prosta. Wystarczy z 10-15 minut aby poznać punkty i już możemy pracować z naszymi emocjami. Jak to się jednak dzieje, że wiele osób, jeśli nie większość!, nie potrafi samodzielnie w swoim domu pracować tą techniką. Odpowiedź jest prosta. EFT jest proste – ludzie niestety nie. Aby nauczyć się pracy z EFT trzeba poznać sposób w jaki pracuje nasz umysł i nauczyć się sposobu zadawania pytań. I właśnie dlatego stworzyłem szkolenie, na którym nauczę Cię samodzielnie pracować technikami wolności emocjonalnej.

Czego nauczysz się na tym szkoleniu:

  • przede wszystkim przełamiesz barierę, że nie wiesz co masz robić! Jest to najważniejsze ograniczenie, które postaramy się uwolnić.

  • nauczysz się jakie pytania zadawać sobie samemu aby ruszyć z miejsca

  • nauczysz się kilku technik, które ułatwią Ci samodzielną pracę

  • dostaniesz potężnego, energetycznego kopniaka i zobaczysz, że samodzielna praca jest łatwiejsza niż się wydaje

To prawda, będzie więcej indywidualnej pracy jednak jeśli chcesz sobie pomóc i być samodzielna/y to ten warsztat jest dla Ciebie. Koniec bezradności. Będziesz mógł/mogła pracować ze swoimi indywidualnymi problemami i skończą się wymówki, że nie wiem jak, że się nie da, że nie wiem jak. Pewnie wszystkiego nie da się zrobić na 5h warsztacie jednak zdobędziesz podstawy samodzielnej pracy, które pozwolą Ci samodzielnie się rozwijać.

Zapraszam Cię więc serdecznie, w niedzielę 12.03.2017 na godzinę 11:00 do pięknego Poznania abyś razem ze mną nauczył się czegoś nowego o swoim umyśle, emocjach oraz w jaki sposób sprawić żeby życie było lepsze. Technik wolności emocjonalnej używa już bardzo wiele osób na całym świece i uzyskuje niesamowite efekty. Dołącz do osób, które przestały być niewolnikiem swoich emocji i poznały znacznie większą ilość wolności i przestrzeni w codziennym życiu.

Dowiedz się więcej na:

http://myeft.pl/