Weekend z wolnością emocjonalną

Praktyczne EFT dla każdego

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od zrobienia pierwszego kroku – Lao-tzu. chiński filozof, twórca taoizmu

Każdy rozwój wymaga odwagi. Ale czym jest ta odwaga jeśli nie podjęciem decyzji, wyboru, że właśnie w tym momencie bierzemy całkowitą odpowiedzialność za nasze życie. Że należy ono do nas i możemy zdecydować co zrobić z jego dalszą częścią. Wyobraź sobie architekta i budowniczego w jednej osobie, który ma wybudować dom bez projektu. I jeszcze nie ma umiejętności jak taki projekt zrobić. Czy myślisz, że gdyby mu się to nawet, jakimś cudem udało to czy byłoby bezpieczne? Podobnie jest z naszym życiem. Nawet jeśli chcemy osiągnąć cokolwiek w jakiejkolwiek dziedzinie czy nie lepiej poznać najpierw skuteczne narzędzie, które nam to umożliwi? Sporo się naszukałem zanim znalazłem skuteczny i zarazem prosty system, który umożliwia nam dosłownie „zaprojektowanie” takiego życia jakiego pragniemy. I znalazłem EFT. Niesamowicie skuteczne, proste, bezpieczne i szybkie rozwiązanie. Będziesz niczym programista, który ma możliwość programowania własnego umysłu a co najważniejsze usunięcia programów, które nie działają tak, jak sobie tego życzysz. Twój umysł jest niczym biologiczny komputer tylko, że do tej pory nie miałeś instrukcji obsługi. Nic więc dziwnego, że oprogramowanie w nim działające było po części „przypadkowe”, po części „nieprawidłowe”. Nic w tym dziwnego, że rezultaty jego działania nie koniecznie muszą nam się podobać. A jeśli Ci się nie podobają to masz okazję dowiedzieć się jak możesz to zmienić.

Zapraszam Cię serdecznie na warsztaty i weekendową pracę z techniką EFT, zwaną inaczej tappingiem lub po polsku, opukiwaniem meridianów. Jest to system bazujący na ponad pięciu tysiącach lat doświadczeń medycyny chińskiej połączony z odkryciami współczesnej psychologii. Dlatego nazywamy go czasem psychologią energetyczną. Był dla mnie naprawdę odkryciem zmieniającym życie i mam nadzieję, że odkryjesz, w jaki sposób możesz zostać projektantem swojego życia. Poczuj to na sobie, wypróbuj i zastosuj w codziennym życiu. Moim zadaniem jest Cię zainspirować i nauczyć jak korzystać z tego potężnego narzędzia.

Jak korzystać z tego warsztatu?

Już tłumaczę:
 1. Jeśli jesteś osobą nową, dobrze by było abyś poznał podstawy. Taki solidny fundament teorii i praktyki abyś wiedział jak z tym pracować i o co tutaj naprawdę chodzi. W tym celu stworzyłem EFT – Totalna Wolność. Jest to warsztat wprowadzający do Technik Wolności Emocjonalnej. Gdy już poczujesz czym jest EFT i jak działa, możesz brać udział w dowolnym, prowadzonym przeze mnie warsztacie tematycznym. Możesz ale nie musisz. Po tym wprowadzeniu będziesz już samodzielnie układać tzw. rundy i korzystać z opukiwania w codziennym życiu. Jeśli brałeś już wcześniej udział w tym warsztacie ale chciałbyś sobie utrwalić wiedzę lub masz jakieś pytania to możesz oczywiście jeszcze raz wziąć udział w warsztacie wprowadzającym i traktować go jako powtórkę. A jak wiadomo profesjonaliści uwielbiają powtórki. Koszt tego jednego warsztatu dla powtórkowiczów jest niższy o 30%. Wystarczy pokazać silikonkę*
 2. Jeśli brałeś udział w warsztacie EFT – Totalna wolność lub byłeś na przynajmniej jednej z moich sesji i już samodzielnie pracujesz możesz wziąć udział w warsztacie tematycznym. Jest ich w ten weekend 3. W zależności od interesującej Cię tematyki masz wybór. Możesz wybrać jeden, dwa lub trzy interesujące Cię Warsztaty i wtedy Twój weekend wypełni opukiwanie i twórcza kreacja. Tematy warsztatów są podane poniżej. Pamiętajcie: to nie są wykłady. Oczywiście pewnie powiem Wam kilka, mam nadzieję, interesujących rzeczy ale to jest czysta praca z EFT. Wg. moich kalkulacji opukamy w tym czasie ok. 20-30 różnych aspektów blokujących Wasze osiągnięcie sukcesu w danej dziedzinie. Może uda się więcej, więc spodziewajcie się, że będę Was mocno „naciskał” i będzie minimum przerw. To będzie intensywny proces ale dzięki temu i grupowej energii uwolnimy Nasze blokady i to spowoduje Wasz rozwój w danym temacie. Oczywiście warsztat to dopiero początek. Najlepiej jeśli zabierzecie jakiś dyktafon lub coś co pomoże Wam zarejestrować sesję i potem samodzielnie z tym pracować codziennie w domu. Liczę również na to, że te warsztaty otworzą Was na samodzielną pracę i z lekkością będziecie sami układać podobne rundki na już dokładnie „celowane” Wasze tematy.
 3. Koszt każdego z warsztatów podany jest poniżej. Są też podane zniżki za uczestnictwo w więcej niż jednym spotkaniu. 2 z nich są w sobotę i 2 odbędą się w niedzielę. Na zakończenie każdego z nich przewiduję sesję pytań i liczę, że coś się Wam urodzi w głowach po ich dokładnym, parogodzinnym opukaniu 😉

*kto był to wie co i jak 😉

Poniżej znajdziesz informację na temat proponowanej tematyki szkoleń.

EFT - Totalna Wolność
Szkolenie wprowadzające do technik wolności emocjonalnej

EFT to skrót od angielskiej nazwy oznaczający Emotional Freedom Technique co po polsku oznacza Techniki Wolności Emocjonalnej. Inne nazwy, które możesz spotkać to: tapping, opukiwanie meridianów lub emocjonalna akupunktura. Jest to metoda i zarazem system pracy, który otwiera nowy dział psychoterapii zwany psychologią energetyczną. System stworzył w latach 80 amerykański inżynier Garry Craig bazując na doświadczeniach amerykańskiego psychologa dr Rogera Callahana. Jak zwykle tego typu odkrycie nastąpiło „przypadkiem” i było połączeniem badań nad emocjami w kontekście medycyny chińskiej i różnorodnych metod psychoterapeutycznych. Nawet sam twórca nie spodziewał się jak nieprawdopodobne wyniki będą efektem zastosowania tej nowej metody. Każda forma psychoterapii pracuje z negatywnymi emocjami natomiast każda z nich inaczej podchodzi do pochodzenia emocji oraz do pracy z nimi. W EFT oraz w innych systemach energetycznych negatywne emocje traktujemy jako blokadę lub zaburzenie przepływu energii. Prawda, że proste? Gdy energia płynie prawidłowo i nie ma zaburzeń mamy dobry nastrój, samopoczucie oraz zdrowie. W wyniku zdarzenia, które odbieramy jako negatywne, następują różnorodne blokady energetyczne, które powodują długofalowe skutki w naszym życiu. Koncepcja ta, tak zasadniczo różni się od wszystkiego co do tej pory stosowała współczesna psychologia, że aż trudno uwierzyć, że może „to” tak działać. Zachęcam jednak do spróbowania ponieważ jest to chyba najbezpieczniejszy system terapeutyczny na świecie. Cztery głowne efekty, które Garry Craig  zauważył podczas praktyki z EFT to:

 • działa niezwykle relaksująco i uspokajająco
 • Zmniejsza negatywne emocje i eliminuje negatywne przekonania
 • usprawnia nasz system bioelektryczny oraz poprawia naszą kondycję psychofizyczną
 • skuteczne przy redukcji różnorodnych, w tym nie do końca rozpoznanych, stanów bólowych

EFT jest niezwykle proste w zastosowaniu i niesamowicie skuteczne, dlatego z łatwością nadaje się do samodzielnej pracy jako autoterapia. Mam nadzieję, że każdy rozumie, że warsztat warsztatem ale dopiero podczas samodzielnej pracy jesteśmy w stanie rozwinąć skrzydła i dotrzeć do tego co naprawdę nas boli. Podczas warsztatu postaram się nauczyć Cię w jaki sposób pracować z Technikami Wolności Emocjonalnej. Otrzymasz również podstawowe informacje teoretyczne na temat działania EFT. Czyli co to jest i dlaczego działa. Następnie będziemy się uczyli podstawowych technik EFT w praktyce tak aby poznać podstawy umożliwiające samodzielną pracę.

Czego nauczysz się na tym warsztacie:

 1. Wprowadzę Cię w temat Wolności Emocjonalnej
 2. Co to są przekonania i skąd się biorą
 3. Emocje – co to za zjawisko
 4. Co to jest EFT i dlaczego działa?
 5. Z czym możemy pracować? Zastosowania EFT. Jak wybrać odpowiednie zastosowanie dla siebie
 6. Punkty wykorzystywane w pracy
 7. Jak budować skuteczne ustawienia
 8. Jak tworzyć i rundy i czym się od siebie różnią.
 9. Proste ale skuteczne techniki EFT w samodzielnej pracy
 10. Jak sprawdzić czy EFT działa?
 11. Co zrobić jeśli to nie działa?
 12. Codzienne życie z opukiwaniem

i to wszystko przerobimy w 3,5h. Dużo ale da się zrobić. Wszystko to da Ci możliwość samodzielnej pracy oraz możliwość uczestnictwa w warsztatach tematycznych. Każdy z takich tematycznych warsztatów to już intensywna praca z tappingiem bez informacji wprowadzających

Warsztat zaczynamy punktualnie o 10. Mam prośbę aby przyjść punktualnie, co oznacza parę minut przed czasem, ponieważ mamy naprawdę dużo materiału i chciałbym zmieścić się w czasie.

Będziemy wspólnie pracować nad tym aby nasze życie było prostsze i piękniejsze. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.

Bogactwo i obfitość z EFT
Warsztat EFT dla większej obfitości i finansów w życiu

Co powstrzymuje doświadczenie większej obfitości w Twoim życiu? W jaki sposób, za pomocą technik EFT, spowodować abyśmy cieszyli się większą ilością rzeczy, o których marzymy? Jest całkiem sporo rzeczy, które powstrzymują nas przed spełnianiem naszych marzeń. Dokładnie tymi „rzeczami” zajmiemy się na tym warsztacie. Są to m. in.:

 • Twój „cichy głos” w głowie, który ciągle gada podpowiada Ci negatywne rzeczy.
 • Twoje sabotujące zachowania
 • Ograniczające przekonania
 • doświadczenia z dzieciństwa, które wpływają negatywnie na Twoje życie
 • strefa komfortu
 • tzw. sufit finansowy, który wisi nad Tobą i trudno go przeskoczyć

Kto z nas nie boryka się z trudnymi sytuacjami w strefie finansów lub doświadcza wielu negatywnych emocji w związku z brakiem pieniędzy? Jest to dość popularny temat dla większości z nas.

Dzięki EFT możemy zidentyfikować co Cię blokuje i przetransformować tą energię w strumień obfitości. EFT zawiera zestaw narzędzi dzięki, którym możemy dokopać się w psychice to tych elementów, które Cię blokują,

Tak naprawdę jest to warsztat głębokiej transformacji, podczas którego możesz oczekiwać minimum teorii i maksimum opukiwania Twoich problemów. W ciągu tych 3 godzin przerobimy kluczowe obszary blokujące każdego z nas w taki sposób aby umożliwić Ci otwarcie na strumień obfitości, który powinien być naturalną częścią Twojego życia. Zostało udowodnione naukowo, ze EFT jest techniką, która redukuje negatywne stany emocjonalne powiązane z różnorodnymi problemami a jak wiemy gdy jesteśmy mniej zestresowani podejmujemy lepsze decyzje w naszym życiu.

Postaramy się wspólnie popracować nad naszymi przekonaniami dotyczącymi pieniędzy, bogactwa oraz wszelkiej obfitości w życiu. Mogę przypuszczać, że znaczna część z Was biorąca udział w tym warsztacie uzyska dostęp do zmiany i zobaczy rezultaty swojej pracy w codziennym życiu. Jednak sam warsztat to nie wszystko. Na pewno rozmiecie, że Wasza praca i droga dopiero się rozpocznie i to właśnie od Was zależy jakie rezultaty osiągnięcie. Zachęcam was do tego żeby przynieść jakieś urządzenie do nagrywania i potem samodzielnie pracować codziennie z rundkami, które przerobimy na warsztacie. Pamiętajcie, że możecie czuć się całkowicie bezpiecznie. Nie musicie opowiadać o swoich problemach ponieważ będziemy pracować grupowo. Postaram się przerobić z Wami kluczowe elementy a ponieważ będziemy w grupie to właśnie ta grupowa energia pomoże nam oczyścić nasze życie na bardzo głębokim poziomie. Natomiast jeśli ktoś będzie miał potrzebę, żeby podzielić się tym co czuje zachęcam oczywiście do zadawania pytań.

Aby najlepiej wykorzystać czas warsztatu będziemy płynnie przechodzić przez kolejne tematy takie jak:

 • wyczyścimy podstawowe finansowe bloki i przekonania
 • wyrzucimy ubóstwo finansowe
 • popracujemy z prawem przyciągania
 • zrobimy osobistą procedurę pokojową na pieniądze
 • zredukujemy stres związany z brakiem pieniędzy oraz z ich nadmiarem
Ważna uwaga! W tym warsztacie mogą brać udział jedynie osoby, które były na warsztacie wprowadzającym do EFT – Totalna Wolność lub, które potwierdzą, że znają system EFT oraz rozumieją jakiego typu doświadczeń oczekiwać. Wiąże się to z tym, że będziemy dość intensywnie pracować i nie wracamy tutaj do podstaw. Dla osób nowych został specjalnie przygotowany warsztat wprowadzający, po którym można śmiało kontynuować i wziąć udział w warsztatach tematycznych. Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby i życzę Wam wszystkim obfitości oraz powodzenia we wszystkich aspektach życia.

Wszystkie moje związki są harmonijne czyli
EFT w budowaniu relacji z ludźmi.

Jak pewne wiecie, nasze życie codzienne składa się z setek, tysięcy lub dziesiątków tysięcy relacji.   Jest więc czymś całkowicie naturalnym i właściwym chcieć aby te codzienne relacje były harmonijne i budowały życie w sposób lekki i przyjemny. Prawda? Głównym problemem w naszym, życiu jest to, że ani szkoła ani nikt nie uczy w jaki sposób budować relacje tak aby dawały nam one szczęście. Nie wiem jak Wy ale ja nigdy nie miałem takiego przedmiotu w szkole ani na zajęciach pozalekcyjnych. Nic więc dziwnego, że od dzieciństwa nasze związki stanowią niejako przypadkową i uboczną stroną naszego życia, od której bardzo często uciekamy. Uciekamy bo nie wiemy jak pracować z tą ważną sferą w naszym życiu. Emocje takie jak strach i niskie poczucie własnej wartości blokują nasze relacje z ludźmi do tego stopnia, że nie wiemy jak przebić się przez mur własnych przeszkadzających uczuć.

Techniki Eft zwane również opukiwaniem meridianów mogą pomóc zneutralizować negatywne wspomnienia, zmienić nawyki lub pewne wzorce zachowań, uwolnić blokujące przekonania oraz rozpuścić wpływ niewłaściwych związków z naszej przeszłości, które do tej pory uniemożliwiają nam osiągnięcie pełnej wolności w jakimkolwiek związku czy relacji. Eft jest prostą ale bardzo skuteczną techniką, która może nam pomóc w pracy nad relacją czy związkiem tak aby wypracować zmianę wiodącą do harmonii i szczęścia w przyszłości.

Czym zajmiemy się na tym warsztacie:

 • nauczymy się zwracać uwagę na nasze serce
 • zredukujemy stres oraz lęk w relacjach
 • popracujemy z naszym niskim poczuciem własnej wartości i zasługiwaniem na miłość
 • poczucie winy i wstyd w związku
 • popracujemy z naszym wewnętrznym sabotażem w związkach
 • strach przed samotnością. Czyli czy bycie samemu a samotność to to samo?
 • nauczymy się harmonizować nasze relacje

Przerobimy też wiele innych aspektów. Program jest elastyczny ponieważ to nie jest wykład tylko praca związana z opukiwaniem i zobaczymy jak szybko będziemy się posuwać do przodu. Zależy to również od Waszych ewentualnych pytań. Całość trwa ok 3,5h z 15 min przerwą na regenerację.

Więc, jeśli nie chce Wam się więcej czekać na miłość życia, na to że miłość czy harmonia samoistnie wróci w Waszej relacji albo jesteście już wystarczająco zmęczeni stagnacją w życiu to macie możliwość złapania steru życia w Wasze ręce. Jeśli macie możliwość zabierzcie ze sobą urządzenie do nagrywania audio tak aby później samodzielnie pracować nad różnymi aspektami w Waszych związkach i tak aby nie zapomnieć tego co przerobimy na warsztacie. Chodzi mi oczywiście o nagrywanie audio ponieważ część osób może czuć się niekomfortowo przy nagrywaniu video.

Ważna uwaga! W tym warsztacie mogą brać udział jedynie osoby, które były na warsztacie wprowadzającym do EFT – Totalna Wolność lub, które potwierdzą, że znają system EFT oraz rozumieją jakiego typu doświadczeń oczekiwać. Wiąże się to z tym, że będziemy dość intensywnie pracować i nie wracamy tutaj do podstaw. Dla osób nowych został specjalnie przygotowany warsztat wprowadzający, po którym można śmiało kontynuować i wziąć udział w warsztatach tematycznych. Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby i życzę Wam wszystkim harmonijnych związków oraz powodzenia we wszystkich aspektach życia.

Kontroluj apetyt, kontrolując emocje czyli jak osiągnąć optymalną wagę dzięki pomocy technik EFT.

Twoje emocje to brakujący element układanki związanej z kontrolą apetytu.

Jakikolwiek masz problem, który dotyczy Twojej wagi oznacza to, że masz problem emocjonalny.

Problem emocjonalny powoduje zaburzenia w systemie energetycznym a to z kolei prowadzi to niewłaściwych przemian metabolicznych, a z czasem może spowodować różnorodne stany chorobowe. Dzięki EFT trafiamy bezpośrednio w przyczynę zaburzeń powodujących problemy z wagą. Możemy to zrobić zmieniając nawyki i przekonania. A przekonania to nie tylko nasza przeszłość ale i teraźniejszość. Świat mediów i nasze otoczenia nieustannie „zmuszają nas” do przyjęcia pewnego wzorca „piękności” i każde odstępstwo jest delikatnie mówiąc trudno akceptowane. Jednak czy rzeczywiście zmuszają? Czy nie mamy wyjścia? Z drugiej jednak strony nie musimy być lekarzem czy terapeutą żeby stwierdzić, że nawaga oraz niedowaga to poważny problem zdrowotny.

Do czego więc może przydać się EFT jeśli mamy na myśli temat wagi:

 • możemy znacznie zminimalizować Twoją chęć na podjadanie. I to bardzo szybko. Jeśli masz w pobliżu jedzenie, któremu wręcz nie możesz się oprzeć możemy popracować z takim nawykiem już na warsztacie. Jedyne co musisz zrobić to zabrać na warsztat swoją ulubioną przekąskę.

Wg. publikacji w magazynach Medycyna Integracyjna oraz Psychologia Energetyczna, badania nad techniką EFT wykazały, że nie tylko udało się zmniejszyć łaknienie i wyregulować wagę ale przede wszystkim efekt był trwały.

 • EFT może zredukować lub całkowicie wyeliminować tzw. emocjonalne podjadanie. Czy zdarzało Ci się zajadać swoje emocje? Jeśli tak to EFT może być twoim najlepszym przyjacielem. Możesz zredukować stres związany z daną emocją co uwolni konieczność jedzenia w sytuacjach gdy ten stres ponownie się pojawi.
 • EFT pozwoli Ci zaakceptować swoje ciało i poczuć się dobrze sam/sama ze sobą szczególnie w momentach emocjonalnych perypetii.
 • możemy uwolnić przekonania, które przeszkadzają Ci osiągnąć idealną wagę i sabotują jej utrzymanie

Na tym warsztacie postaram się przerobić z Tobą najważniejsze aspekty pracy z kontrolą apetytu, które przy Twojej późniejszej, samodzielnej pracy przełożą się na efekt finalny czyli: optymalną wagę. Dlaczego używam pojęć takich jak „optymalna waga”, „kontrola apetytu”? Dlatego, że jak sam sobaczysz, słowa „schudnąć” „przytyć”, „zrzucić wagę” to tylko tylko substytuty Twoich przekonań i emocji. Zobaczysz również jak względne mogą to być określenia.

Na koniec warsztatów podam wam również ogólne wskazówki, bazujące na medycynie chińskiej oraz ogólnodostępnych produktach aby Wasze życie i proces optymalizacji wagi przebiegał bardziej…przyjemnie 😉 Ten warsztat to prawie 3h tappingu i minimum wykładów tak, abyście mogli wynieść jak najwięcej korzyści dla siebie.

Ważna uwaga! W tym warsztacie mogą brać udział jedynie osoby, które były na warsztacie wprowadzającym do EFT – Totalna Wolność lub, które potwierdzą, że znają system EFT oraz rozumieją jakiego typu doświadczeń oczekiwać. Wiąże się to z tym, że będziemy dość intensywnie pracować i nie wracamy tutaj do podstaw. Dla osób nowych został specjalnie przygotowany warsztat wprowadzający, po którym można śmiało kontynuować i wziąć udział w warsztatach tematycznych. Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby i życzę Wam wszystkim harmonijnych związków z samym sobą oraz powodzenia we wszystkich aspektach życia.

Koszt uczestnictwa w tym warsztacie:

PLN
0

Dokładny program warsztatów wygląda następująco:

Sobota 3.10.2015

Rejestracja 9:30-10:00

10:00 - 13:30 Warsztat nr 1

EFT – Totalna Wolność

Szkolenie wprowadzające do technik wolności emocjonalnej. Gdzieś w środku szkolenia zrobimy krótką przerwę regeneracyjną.

13:30 - 15:30

Przerwa obiadowa.

Rejestracja 15:00-15:30

15:30 - 19:00 Warsztat nr 2

Bogactwo i obfitość z EFT

Warsztat EFT dla większej obfitości i finansów w życiu. Ponad 3h opukiwania i w środku warsztatu przerwa techniczna. Postarajcie się być punktualnie.

Niedziela 4.10.2015

Rejestracja 9:30-10:00

10:00-13:30 Warsztat nr 3

EFT w budowaniu relacji z ludźmi.

Praktyczny warsztat dla osób, które pragną aby ich związki były harmonijne i udane. W środku warsztatu – krótka przerwa.

13:30-15:30

Przerwa obiadowa.

Rejestracja 15:00-15:30

15:30-19:00 Warsztat nr 4

Kontroluj apetyt, kontrolując emocje z EFT

Jak osiągnąć optymalną wagę dzięki pomocy technik EFT? Opukamy przyczyny naszych problemów z wagą. W którymś momencie warsztatu zrobimy krótką przerwę techniczną.

Jeśli zdecydujecie się wziąć udział w więcej niż jednym warsztacie przygotowałem dla was specjalną promocję. Poniżej znajdują się ceny warsztatów w pakietach z odpowiednimi rabatami. Decydując się na więcej niż jeden warsztat starałem się aby kwota inwestycji była bardziej przystępna dla wszystkich zainteresowanych. Taki intensywny weekend z EFT będzie sporym przeżyciem i da Wam konkretne efekty w waszym rozwoju. Zapraszam Was serdecznie.

Koszt 1 dowolnie wybranego warsztatu

149 pln

Koszt 2 dowolnie wybranych warsztatów

259 pln

Koszt 3 dowolnie wybranych warsztatów

329 pln

Koszt całego pakietu 4 warsztatów

399 pln

Rejestracja

Jeśli zdecydowałeś spędzić czas z EFT wystarczy wypełnić poniższy formularz. Wpisz w nim swoje imię, nazwisko oraz kontakt i koniecznie napisz, który z czterech warsztatów Cię interesuje.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Rejestruję się na warsztat EFT- Totalna Wolność. Jeśli masz jakieś pytanie, wpisz je w polu poniżej


  Warsztat odbywa się w:

  Hotel i Centrum kongresowe IOR

  ul. Władysława Węgorka 20

  60-318 Poznań

  www.hotelior.pl

  W przypadku pytań lub rejestracji telefonicznej prosimy dzwonić:

  dr med. Małgorzata Wojtanowska-Bogacka
  tel. 502 265 707

  Gabinet/informacja:
  tel. 604 53 15 15

  Płatność za warsztaty prosimy dokonywać na rachunek:
  Bank PKO BP SA Małgorzata Wojtanowska-Bogacka
  50 1020 5558 1111 1068 2080 0562